Ajūrvēdiskās masāžas Čampi apmācības kursi

3 NODARBĪBU KURSS:

Piektdien, 13. martā 18:30-21:30

Sestdien, 21. martā 11:00-14:00

Piektdien, 27. martā 18:30-21:30

 

Nodarbības vada masiere, Reiki meistare Marina Vorobjova (Ašoka). Nodarbības notiek krievu valodā.

 

Programmā:

  • masāžas teorija– ajūrvēdisko un rietumu masāžu atšķirības; dabīgo eļļu pielietojums masāžā, pielietojuma nosacījumi; ieguvumi un blakusefekti;
  • ēterisko eļļu pielietojums masāžā.
  • prakse– masāžas tehnikas apguve. 

 

Kurss sastāv no 3 praktiskām nodarbībām 3 h garumā katra.

 

Vieta: Pārdaugava (netālu no Zasulauka stacijas), Valentīna iela 16, 3.stāvs. Precīzāka informācija - piesakoties

Maksa par visu kursu: 120 EUR

 

IEPRIEKŠĒJS PIERAKSTS un daļēja apmaksa (50% apmērā) OBLIGĀTA!

Dalībnieku skaits ierobežots.

Pieteikšanās, aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu vai zvanot pa tālruni 27274744.

 

P.S. apmaksa iespējama skaidrā naudā pie biedrības "Centrs ATMA" Latvijā pasniedzējiem un organizatoriem vai caur internetbanku.

Čampi tulkojumā no hindi nozīmē „ierīvēšana”, „spiešana”. Tā ir galvas, kakla, muguras augšējās daļas, roku un sejas masāža.

Kā jebkurā ajūrvēdiskā masāžā tiek pielietotas tikai dabīgās eļļas, kā arī papildus efektu sasniegt mums palīdzēs ēteriskās eļļas, kuras pastiprinās masāžas ārstniecisko iedarbību.

Mūsdienās mēs ļoti bieži izjūtam stresu, sasprindzinājumu, pārgurumu, mums ir mazkustīgs dzīvesveids. Rezultātā izsīkst fiziskie un psihiskie spēki, samazinās enerģija.

Čampi masāža ir lielisks veids, lai atjaunotos. Īpaši efektīva tā ir tiem, kuri regulāri cieš no emocionāla un fiziska stresa, kuri darbā vai mācībās pārpūlas, un, protams, cilvēkiem, kuriem ir mazkustīgs, sēdošs dzīvesveids.

 Prasme veikt šādu masāžu- tas ir papildus spēks tiem, kuri vēlas palīdzēt saviem tuvajiem atslābināties pēc smagas darba dienas vai saspringtām mācībām. Praktizējot masāžu ģimenē, mēs veidojam harmoniskākas un siltākas attiecības.

Čampi masāža iedarbojas uz nervu, limfātisko un arteriālo sistēmu. Tā ārstnieciski iedarbojas uz ķermeni, apziņu un dvēseli, mazina sasprindzinājumu un līdzsvaro vispārējo stāvokli. Ieguvums no šīs masāžas ir milzīgs, jo tā ir akcentēta tieši uz tām ķermeņa vietām, kurās visvairāk uzkrājas stress un sasprindzinājums.

 

Čampi masāža ir ļoti efektīva šādos gadījumos:

   · Bezmiegs, dažādas izcelsmes galvassāpes;

   · Ķermeņa un sejas muskuļu spazmas;

   · Garīgais nogurums un apātija;

   · Nespēja koncentrēties;

   · Bailes un uztraukumi;

   · Matu izkrišana; trokšņi ausīs;

   · Blaugznas;  citas galvas ādas problēmas.

 

Masāžas laikā pacients nonāk īpašā meditatīvā stāvoklī, kas palīdz rast risinājumus dzīves problēmām, sniedz mieru un apmierinājumu. 

Pieteikšanās forma uz Čampi apmācības kursu

Pieteikšanās formas aizpildīšanas instrukcija.

 

Aizpildiet pieteikuma formu + ierakstiet lodziņā redzamo burtu/ ciparu kombināciju (aizsardzībai pret mēstulēm) un nospied SEND

Un Jūsu pieteikums nonāks tieši mūsu e-pastā.

 

Ja interesē apmācības brīvdienās - piesakieties un mēs ar Jums sazināsimies, tiklīdz tiks plānot brīvdienu apmācību grupa!

 

Divu dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas uz norādīto epastu nosūtīsim apstiprinājumu un 50% priekšapmaksas rēķinu vai informāciju, kur iespējams veikt maksājumu skaidrā naudā.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.