Atsauksmes

Izejot numeroloģijas apmācības kursu pie pasniedzējas Aļonas Burduļenko, es dziļāk ieskatījos Ciparu pasaulē, atklāju skaitļu maģiju. Meistares viegli un aizrautīgi dotajā informācijā es ieraudzīju senatnes zināšanu pieredzi un spēku, kas deva man iespēju vairāk iepazīt sevi un apkārtējos, kā arī pietuvināties dievišķajam ar ciparu starpniecību. Pāvels (Baltkrievija)


Izgāju apmācības pie Aļonas Burduļenko dažus gadus atpakaļ, tas bija numeroloģijas sākuma kurss. Aļona man atklāja veselu skaitļu pasauli. Kopš tā laika es visu rēķinu un skaidri zinu, ka tie nav tikai parasti cipari- tā ir enerģija un informācija, kuru ir iespējams atšifrēt. Pēc treniņa mana dzīve kļuva interesantāka, es zinu, ka skaitļu pasaulē nav nejaušību, pasaule tādā veidā runā un nodod informāciju. Man ļoti patika, skaitļi ir mana aizraušanās. Pateicos. Ieva (Rīga)


Es biju nevis uz treniņu, bet uz dažām nodarbībām. Aļona Burduļenko ir zinošs cilvēks. Es domāju, ka, rūpīgi apgūstot šo zinātni, var daudz ko uzzināt par sevi un apkārt esošajiem cilvēkiem, kā arī saprast, kādēļ tu esi šeit, kādi ir tavas dzīves uzdevumi un kā tos realizēt. Alevtīna (Rīga)