AĻONAS BURDUĻENKO RAKSTI UN INTERVIJAS

Aļona Burduļenko (Sati)
Vadošā numeroloģijas pasniedzēja starptautiskajā vēdiskās kultūras centrā “ATMA”. Vēdiskās un rietumu numeroloģijas meistare, ķīnas, taro un kabalas numeroloģiju speciāliste.  Dietoloģijas un kulinārijas speciāliste. Jogas pasniedzēja.
Numeroloģiju praktizē vairāk kā 12 gadus. Autore vairākām apmācību programmām un semināriem. Pēta produktu, kā arī to pagatavošanas veidu ietekmi uz cilvēka apziņu un organismu. Padziļināti studē vēdisko filozofiju un ģimenes psiholoģiju.


Plašāka biogrāfija...

NUMEROLOĢIJA - ZINĀTNE PAR TAGADNI, PAGĀTNI UN NĀKOTNI

Numeroloģija- zinātne, vai kaut kas vēl? Ko nozīmē skaitļi? Vai tie ir tikai skaitļi, vai tomēr...?
Internetā dažādās vietnēs jūs varat atrast daudz un dažādu informāciju par to, kā skaitļi ietekmē mūsu dzīvi: ar dzimšanas datuma, dzīvokļa vai mājas un pat telefona numura starpniecību. Tiek pat piedāvāti onlain kalkulatori dzimšanas datuma, vārda skaitļa, personības koda aprēķinam un pat piedāvājumi sastādīt onlain Pitagora matricu.
Ko ar to visu iesākt?
Kāds no mums uzskata, ka šī informācija ir Dieva dāvana, kāds, ka tā ir zaimošana. 

 

Pamēģināsim tikt skaidrībā par dažiem jautājumiem:
- kādēļ radās numeroloģija un kāpēc tā joprojām eksistē?
- vai varam tai uzticēties?
- ko tā dod cilvēkiem?
- kāpēc man būtu jātērē savs laiks, lai iegūtu informāciju par šo zinātni?
- ko ir vērts lasīt un kam nevajadzētu tērēt savu dārgo laiku?

Par visu pēc kārtas. Tajā laikā, kad astroloģija bija nedalāma no kosmoloģijas (astronomiju), kad ajūrvēdu neatdalīja no medicīnas, kad jēdziens “joga” bija kas vairāk, kā tikai vingrinājumi ķermenim, cilvēki numeroloģiju uztvēra kā matemātiku. Jēdziens “matemātika” bija daudz plašāks. To redzēja, kā ciparus, skaitļus, kuros ielikts radīšanas princips un darbības aspekts, kas ļāva šiem skaitļiem mijiedarboties (saskaitīšana, atņemšana u.c.) [skatīt sankja šastra]. Tas deva iespēju aprakstīt visu pasauli- izskaitļot, prognozēt, paredzēt. Kā, faktiski, tas notiek arī šodien. Tikai šodien mēs šīs iespējas esam samazinājuši līdz nedzīvu objektu aprēķinam (mājas, mašīnas..), agrāk šīs iespējas bija izplatītas uz Visu, jā, un arī izpratne par skaitļu dabu (skaitļu nozīmes būtība) mūsdienu matemātikas kontekstā ir zudusi. Kaut gan šīs zināšanas joprojām ir mūsos intuitīvā līmenī. Neticiet? Pamēģiniet šādu eksperimentu: aizveriet acis un iedomājieties “Viens”. Tieši “Viens” nevis vieninieka simbolu...Iedomājāties? Tagad es Jums pateikšu, ka numeroloģijā (kā vienotas matemātikas daļā) ciparam un skaitlim “1” ir veseluma, vienotības, centra, līderības nozīme. Vai tas ir tas, ko jūs redzējāt? Ja, jā, tad Jūs atbildējāt uz vēl vienu jautājumu: “Nav iespējams neticēt tam, kas priekš jums ir dabīgs un skaidrs”.     
Atgriezīsimies pie matemātikas izpratnes, kas bija senāk: izmantojot nevis simbolus, bet skaitļu dabu (tieši skaitļu nozīmi), ir iespējams aprakstīt it visu un cilvēkus tai skaitā. Mums tas liekas savādi, jo mūsu patreizējās zināšanas par to, ko nozīmē cipari, ir sašaurinājušās līdz izmēra un daudzuma aspektam. Tā ir mūsu lielākā kļūda, jo pat mūsdienās, izmantojot skaitļus un matemātiku, tiek prognozēti laikapstākļi, tiek pētīta un prognozēta dzīvnieku uzvedība barā. Principā pat mūsdienās tiek aprakstīti objekti, kam piemīt dzīva daba. 

Tad kāpēc daži no mums tik un tā cītīgi baidās pieļaut iespēju, ka par mūsu dzīvi var daudz ko uzzināt ar skaitļu starpniecību? Iespējams, ka mēs viekārši baidāmies uzzināt par savu nākotni, jūtot savu nespēku ko mainīt, vai arī vienkārši baidāmies no tā, ka par mums var uzzināt Visu, pat par pašu dārgāko, svētāko. Vai jums nešķiet, ka šāds uzvedības modelis ir raksturīgs slinkai un vājai personībai? Iespējams, ka tieši jūs piederat pie cita tipa cilvēkiem, kuri ir gatavai vadīt pār savu dzīvi: gatavi sapņot, izvirzīt sev mērķus, plānot nākotni, mainīt vidi, kurā esat, uz labāku.
Tad rodas jautājums: “Kāds šim visam ir sakars ar numeroloģiju?”  
Pasapņosim:  ja Jums izdotos iegūt brīnummašīnu (nosauksim to par kalkulatoru), kas spētu izskaitļot jebkurus jūsu dzīves notikumus, varētu aprakstīt cilvēku likteņus un motivāciju, principā, jebkuru sistēmu. Vai tai būtu vērtība jūsu acīs?..
Un, ja jums pateiktu, ka šis kalkulators ir Numeroloģija...

Un noslēgumā par to, ko lasīt un kam uzticēties.
Iedomāsimies, ka Jums ir salūzusi veļasmašīna. Ko Jūs darīsiet? Droši vien paši mēģināsiet pēc savām iespējam novērst šo bojājumu - lai to izdarītu, nepieciešama instrukcija-uzticams avots, ko izdevis ražotājs. Ja pašiem nesanāks, jūs aizvedīsiet veļasmašīnu uz servisu, kur ar dažādu metožu palīdzību tiks noskaidrota problēma. Pēc tam attiecīgi remonts. Tad kāpēc gan, kad runa ir par cilvēku, viņa likteni vai kompānijas likteni, mums ir vēlme uzticēties interneta aprēķinam. Tad arī veļasmašīnas remontu veiksim caur internetu! Un uzticēsimies kaimiņam- onkulim Jānim vai kaimiņienei, kura vīriešu žurnālā izlasīja, kādas veļasmašīnas mēdz būt, un precīzi zina, kas tieši ir noticis ar jūsu mašīnu.


Pasaule, kurā mēs dzīvojam, ir nepareizi novirzījusi mūsu akcentus no personības uz lietu, no garīgā uz materiālo. Neaizmirsīsim par to! Pat matemātikai kā zinātnei ir atņemta daļa (sadaļa “Numeroloģija”, sadaļa “Pareģošana”), kas raksturo cilvēkus, to savstarpējās attiecības, skatās uz pasauli, kā vienotu sistēmu, kurā darbojas matemātikas likumi.
Šajā rakstā es necenšos kritizēt pasauli, kurā mēs dzīvojam, es tikai aicinu Jūs būt apzinīgiem: lasīsim autoritatīvus avotus, vērsīsimies specializētos centros, kuros ir kompleksa pieeja cilvēkam, iegūsim un analizēsim informāciju par lektoriem, kurus mēs klausāmies un kuru rakstus lasām- jo ceļš, pa kuru mēs ejam, ir svarīgs, un ne mazāk svarīgi ir tas, kas ir mūsu pavadonis.

 

© Aļona Burduļenko (Sati)

VIDEO INTERVIJA "NUMEROLOĢIJA", 2015. gada jūlijs

Aļona Burduļenko Latvijā viesosies 2018. gada sākumā, no 16. līdz 23. janvārim.

Savas vizītes laikā viņa sniegs intensīvu vēdiskās numeroloģijas pirmo kursu un vienu vai divas padziļinātas numeroloģijas meistarklases, lasīs lekcijas, kā arī semināru par dietoloģiju un kulinārijas tantras noslēpumiem. Vieslektore sniegs arī individuālās konsultācijas.

Plašāku informāciju par lektori un viesprogrammu atradīsiet šeit.

 

Uzziņām: atma.lv@gmail.com, 26351211