Jaunā, 2018., gada vispārējās tendences

Vispirms gribētu uzsvērt, ka nākamais gads paies cipara 2 ietekmē (kā gada ciparu kopsumma), kuram būs divu vieninieku nokrāsa (tāpēc, ka sākotnēja summa ir 11=2+1+8, un numeroloģijā tas ir atsevišķas uzmanības vērts skaitlis). Skaitļa 11 iekšējās ambīcijas var kļūt par uztraukumu un iekšējās neapmierinātības iemeslu.

Gads divnieka ietekmē, tas vienmēr ir savstarpējo attiecību gads, sakaru un norunu gads, tāpēc nākamajā gadā iespējama alianšu, norunu, sadarbību veidošanās kā pasaules, tā arī personīgajā mērogā. Tai skaitā lielo valstu līmenī. Turklāt ciparam 2 piemīt nakts daba, ja precīzāk, mēness gaismas daba, kad viss ir it kā redzams, saskatāms un skaidrs, tajā pat laikā ir arī zināma daļa noslēpumainības. Tāpēc uzmanīgāk pētiet kontraktus, līgumus un citus dokumentus. Apzināti pieejiet jautājumam, par iestāšanos "jaunās" organizācijās, grupās.

Tāpat divnieks ir saistīts ar ūdeni, tāpēc ir iespējamas avārijas un katastrofas, kas saistītas ar šo dabas stihiju. Kāpēc es runāju tieši par avārijām un katastrofām? Tāpēc, ka uz to norāda cipara 8 klātbūtne kopējā skaitlī. Ūdenim ir arī tendence „uzsākt” procesus (palaist „pašplūsmā”). Ar tiem it kā negribas nodarboties, vienmēr atrodas kāds iemesls, un svarīgo jautājumu risināšana tiek atlikta uz vēlāku laiku. Šajā gadā īpaši svarīgi to nedarīt, jo PĒC TAM var nepietikt spēki mobilizācijai vai arī, risinot jautājumus, Jūs vairs nespēsiet tikt galā ar esošajiem apstākļiem. Un, raugi, tur jau arī cipars 8 pēkšņi parādās uz sliekšņa.

Veselības jomā divnieks norāda uz cilvēka enerģētisko potenciālu, dod iespēju turēties pretī slimībām. Tāpēc šajā gadā nepieciešams veltīt īpašu uzmanību organisma spējām pretoties vīrusu izraisītām infekcijām. Jo ir iespējams epidēmiju uzliesmojums. Ieteicams praktizēt meditāciju, pranajamu (elpošanas vingrinājumus), reiki, jo tas būs maksimāli iedarbīgi, un, pateicoties gada spēcīgajām vibrācijām, nesīs paātrinātu progresu.

Jūs nedrīkstat pieļaut, ka slimība pāriet hroniskā formā.

Tāpat šajā gadā ir iespējams iekšējā nemiera, fobiju pieaugums, kopumā dažāda veida „prāta spēļu” pastiprināšanās. Kas, savukārt, var novest pie insulta, mānijām – atkarībā no cilvēka dabas. Apzinātības un prāta kontroles prakses ļaus Jums šajā gadā saglabāt prāta veselību un ievērojami palielināt koncentrāciju.

 

Un tagad labās ziņas. 2018. gads ir īpaši labvēlīgs iekšējās enerģijas atjaunošanai un uzkrāšanai. Pareizas garīgās prakses gadījumā guru vadībā dzīve, darbība un prakse šajā gadā var novest ne tikai pie iekšējās harmonijas, bet arī pie harmonijas sev apkārt. Tāpat nākamajā gadā labvēlīgi uzsākt jebkādas darbības cilvēces labā, kalpot pasaulei un citiem cilvēkiem, rūpēties par augiem, dzīvniekiem vai trūcīgiem cilvēkiem. Šis ir savstarpējo attiecību veidošanas gads, gads cīņai ar iekšējām ambīcijām, kompleksiem tādiem kā, ja kāds ir labs, tad es esmu slikts, cīņai ar skaudību.

Labvēlīgi piedalīties pasākumos, kas vieno cilvēkus, kuri tiecas uz pašizaugsmi, garīgo praksi. Šis ir gads, kad cilvēkam ir strikti jāsadala darba un atpūtas zonas. Nepieciešams visu pirms tam ieplānot un realizēt. Šis ir gads, kad obligāti jāatpūšas, bet nekādā gadījumā atpūta nedrīkst būt spontāna, tai jābūt plānotai un "ar jēgu".

 

Harmoniju, stabilitāti praksē, mierīgu prātu un veselību Jums Jaunajā, 2018., gadā!


© Centra ATMA numeroloģe – Aļona Burduļenko (Sati)

2018. gada janvārī Aļona Burduļenko viesosies Latvijā

2018. gada sākumā, no 16. līdz 23. janvārim, Latvijā viesosies numeroloģe un dietaloģijas speciāliste Aļona Burduļenko.

Savas vizītes laikā viņa sniegs intensīvu vēdiskās numeroloģijas pirmo kursu un vienu vai divas padziļinātas numeroloģijas meistarklases, lasīs lekcijas, kā arī semināru par dietoloģiju un kulinārijas tantras noslēpumiem. Vieslektore sniegs arī individuālās konsultācijas.

 

Plašāku informāciju par lektori un viesprogrammu atradīsiet šeit.

 

Uzziņām: atma.lv@gmail.com, 26351211