Atpūtas iespējas un cenas

Istabas
Ērti divvietīgi un daži trīsvietīgi, četrvietīgi numuriņš eiropiešu un indiešu stilā ar jaunām mēbelēm un atpūtas zonu.

 

Ēdināšana
•    Ajūrvēdiskās tējas no Krimas zālītēm;
•    Brokastis;
•    Pusdienas;
•    Vakara piens vai ajūrvēdiskā tēja (dažreiz kopā ar kādu gardumu).

Rīta tēja
Patīkami sajust Krimas enerģiju, sākot dienu ar dabīgu zālīšu tēju.
Ārstnieciskās Krimas zālītes sabalansēs jūsu fizisko ķermeni, piepildīs ar enerģiju, optimismu un sniegs harmoniju visai dienai.

Ēdiens
10 dienu atpūtas garumā mēs jums piedāvāsim ceļojumu kulinārijas pasaulē.
Katras divas dienas jums būs iespēja nobaudīt ar mīlestību gatavotu ēdienu no Ukrainas, Itālijas, Krievijas, Ķīnas un Indijas veģetārajām virtuvēm.
Jums būs iespēja ne tikai nobaudīt mūsu pavāra pagatavotu garšīgu veģetāro ēdienu, bet arī sajust ķermenī prieku, apmierinātību, harmoniju un vieglumu.
Esiet gardēži- baudiet kopā ar mums veselīgus, dažādu veģetāro virtuvju ēdienus.

 

Cenas

Atpūtas pamatprogrammas un papildprogrammu izcenojums atkarīgs no katras konkrētās programmas. Precīzāku info skatīt programmu izklāstos!


Papildus iespējas
Mini kafejnīca
Dienas laikā ļaus jums atvēsināties, piedāvājot veselīgus, atvēsinošus dzērienus, saldējumus un desertus. Vakarā būs iespēja pasēdēt sveču gaismā pie Krimas tējas tasītes.

Procedūru kabinets
Centra speciālisti piedāvās dažādas procedūras, kas izstrādātas uz Ajūrvēdas zināšanu, prakses un mūsdienu medicīnas sasniegumu bāzes. Piedāvājumā:
•    Masāžas;
•    Aromaterapija;
•    Sejas un ķermeņa kosmētiskās procedūras;
•    Reiki seansi.
Kā arī jums būs iespēja pie speciālistiem saņemt konsultācijas šādos virzienos: ajūrvēda, dietoloģija, psihoterapija, astroloģija, hiromantija, numeroloģija, aromaterapija, individuāla asanu piemeklēšana un garīgā prakse.

Atpūta bērniem
Lai arī bērniem būtu iespēja atpūsties, ir ierīkots laukums- atpūtas zona bērniem un vecākiem. Šeit jūs varēsiet atpūsties un gūt mieru austrumu stila lapenē, pasauļoties atpūtas krēslos. Bērniem būs pieejamas šūpoles un slidkalniņi- vēl tiek veidots.

Veikals
Indiešu šalles, apavi, somas, bižutērija, aromeļļas, suvenīri no Indijas, diski un grāmatas- to visu jūs varēsiet iegādāties mūsu veikaliņā.