MARINA VOROBJOVA

Meistare japāņu tradicionālajā Usui Reiki Rioho dziedniecības sistēmā, ajūrvēdisko un klasisko masāžu speciāliste.

Pirms 7 gadiem apzināti sākusi savu garīgo ceļu, praktizējot Cigun, kas tālak aizveda viņu pie vēdiskās filozofijas. Satika savu skolotāju Alekseju Meredovu, pie kura saņēma pirmo un arī pārējās Reiki pakāpes, apguva jogas, pranajamas un mantru meditacijas prakses, kuras kopš tā laika nopietni arī praktizē.

Vairākkārt kopā ar skolotāju devusies svētceļojumos uz Indiju.

Ar lielu atdevi kopš 2007. gada praktizē Reiki un dalās savā pieredzē ar apkārtējiem ļaudīm, taisot Reiki seansus un vadot Reiki apļus.

 

Apguvusi dažādas masāžas tehnikas un tās arī praktizē.

 

Информация на русском языке, см. ЗДЕСЬ.

Lai pieteiktos uz kādu no kursiem vai semināriem, lūdzu, aizpildiet formu lapas apakšā. Mēs ar Jums sazināsimies par pieejamām vietām tuvākajās grupās.

 

Чтобы подать заявку на любой из курсов или семинаров, пожалуйста, заполните форму внизу. Мы свяжемся с вами о доступных мест в ближайшие несколько групп.

Ajūrvēdiskās masāžas Čampi apmācības kursi / Аюрведический массаж Чампи учебные курсы

Nodarbības vada masiere, Reiki meistare Marina Vorobjova (Ašoka)

 

Programmā:

·         masāžas teorija– ajūrvēdiskās un rietumu masāžas atšķirības, dabīgo eļļu pielietojums, ieguvumi un masāžas blakusefekti;

·         prakse masāžas tehnikas apguve. 

 

Kurss sastāv no 4 praktiskām nodarbībām 3 h garumā + viena meistarklase pēc kursa iziešanas (kopīgi grupai vienojoties par laikiem).

 

Vieta: Rīga, Gustava Zemgaļa gatve 67, zāle otrajā stāvā. Precīzākas norādes - piesakoties

Maksa par visu kursu: 90 eiro

 

IEPRIEKŠĒJS PIERAKSTS un daļēja apmaksa (50% apmērā) OBLIGĀTA!

Aizpildot formu zemāk vai zvanot pa tālr. 26351211.

 

P.s. apmaksa iespējama skaidrā naudā pie biedrības "Centrs ATMA" Latvijā pasniedzējiem un organizatoriem vai caur internetbanku.

 

Čampi - tā ir ķemeņa augšējās daļas un galvas masāža, izmantojot speciālas eļļas.

Šīs masāžas priekšrocība ir tāda, ka tā tiek veikta sēdus stāvoklī un tai nav nepieciešams speciāls aprīkojums. Līdz ar to to var veikt mājas apstākļos, palīdzot saviem tuvajiem un mīļajiem tikt galā ar sasprindzinājumu.

Prasme veikt šādu masāžu-sievietes slēptais spēks, kura vēlas palīdzēt savam vīram atslābināties pēc grūtas dienas un tādējādi arī harmonizēt vidi ģimenē. Protams, masāžu var veikt arī bērniem, kuri nogurst pēc mācībām skolā, kā arī palīdzēt saviem vecākiem, kuri bieži pārdzīvo par saviem ģimenes locekļiem.

Čampi tulkojumā no hindi nozīmē „ierīvēšana”, „spiešana”- kas norāda uz tām kustībām, kuras tiek veiktas galvas, kakla, muguras augšējās daļas, roku un sejas rajonos.

Masāža iedarbojas uz nervu, limfātisko un arteriālo sistēmu. Tā stimulē muguras smadzeņu šķidrumu, baro kapilāru saknes un aktivizē asinsrites un limfātisko sistēmu.


Priekšrocības un labumi. Čampi piemīt terapeitisks efekts uz ķermeni, apziņu un dvēseli. Tā mazina sasprindzinājumu, piepilda ar enerģiju un līdzsvaro to. Labums no šīs masāžas ir milzīgs, tā koncentrējas uz tām ķermeņa vietām, kurās visvairāk uzkrājas stress un sasprindzinājums.  

 

Čampi ir ļoti efektīva šādos gadījumos:

·         Bezmiegs, dažādas izcelsmes galvassāpes;

·         Muskuļu spazmas, sejas muskuļu spazmas;

·         Garīgais nogurums un apātija;

·         Nespēja koncentrēties;

·         Bailes un uztraukumi;

·         Matu izkrišana; novērš trokšņus ausīs;

·         Blaugznas;  citas galvas ādas problēmas.

 

Masāža ieved pacientu īpašā meditatīvā stāvoklī, kas palīdz rast risinājumus dzīves problēmām, sniedz miera sajūtu un apmierinājumu. 

Курсы обучения аюрведическому массажу Чампи

Занятия проводит проводит Мастер Рейки и спецалист по массажу Марина Воробьёва (Ашока)

 

В обучающий курс входят:

·         теория массажа – отличие аюрведических массажей от западных,использование натуральных масел для проведения массажа, польза от массажа и противопоказания;

·         практика обучение технике массажа.

 

Kурс состоит из 4 практических занятий по 3 часа + 1 мастер класс по окончании курса (время согласовывается со всей группой).

 

Место проведения: Rīga, Gustava Zemgaļa gatve 67, зал на втором этаже. Более точные данные - при регистрации

Стоимость обучения: 90 euro

 

Предварительная запись и частичная оплата (50%) ОБЯЗАТЕЛЬНЫ! 

Количество участников ограничено.

 

Предварительная запись заполная форму записи ниже или по тел26351211 и 29373481

 

P.s Можно платить или наличными деньгами - у преподавателей центра "Атма" в Латвии и организаторов, или через интернет банк.

 

Чампи - это массаж верхней части тела и головы специальными маслами. Уникальность этого массажа в том, что проводится он в положении сидя и для его проведения не требуется специальное оборудование. Следовательно, его можно проводить в домашней обстановке, помогая своим близким и родным  справиться с напряжением.

Владение таким массажем – скрытая сила женщины, желающей помочь своему супругу расслабиться после трудного дня и этим гармонизировать пространство в семье. Конечно же, массаж можно проводить детям, которые переутомляются при обучении в школах, а также помочь своим родителям, которые часто переживают за всех членов семьи.

Чампи означает в переводе с хинди “растирания”, “давление” – что указывает нам на те движения, которые осуществляются в области головы, шеи, верхней части спины,  рук и лица.
Массаж воздействует на нервную, лимфатическую и
 артериальную системы. Он стимулирует спинномозговую жидкость, питает корни капилляров и активизирует кровообращение и лимфатическую систему.


Преимущества и польза. Чампи оказывает терапевтический эффект на тело, сознание и душу. Он снижает напряжение, наполняет энергией и балансирует ее. Польза от этого массажа огромна, массаж фокусируется именно на тех частях тела, где «накапливается» стресс и напряжение.

 

Чампи очень эффективен при таких симптомах как:

·         Бессонница,  головные боли различного происхождения;

·         Мышечные спазмы, спазмы мышц лица;

·         Душевная усталость и апатия;

·         Недостаток способности к концентрации;

·         При страхах и беспокойствах;

·         При выпадении волос; убирает шум в ушах;

·         При перхоти;  другие проблемы кожи головы.

 

Массаж вводит пациента в особое медитативное состояние, способствующее нахождению решений жизненных проблем, приносит чувство успокоения и умиротворения.

Pieteikšanās forma uz Čampi apmācības kursu

Pieteikšanās formas aizpildīšanas instrukcija.

 

Aizpildiet pieteikuma formu + ierakstiet lodziņā redzamo burtu/ ciparu kombināciju (aizsardzībai pret mēstulēm) un nospied SEND

Un Jūsu pieteikums nonāks tieši mūsu e-pastā.

 

Tiklīdz būs nokomplektēta grupa, ziņosim jums par iespējamiem apmācību kursa laikiem!


Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.