MARINA VOROBJOVA

Meistare japāņu tradicionālajā Usui Reiki Rioho dziedniecības sistēmā, ajūrvēdisko un klasisko masāžu speciāliste.

Pirms 7 gadiem apzināti sākusi savu garīgo ceļu, praktizējot Cigun, kas tālak aizveda viņu pie vēdiskās filozofijas. Satika savu skolotāju Alekseju Meredovu, pie kura saņēma pirmo un arī pārējās Reiki pakāpes, apguva jogas, pranajamas un mantru meditacijas prakses, kuras kopš tā laika nopietni arī praktizē.

Vairākkārt kopā ar skolotāju devusies svētceļojumos uz Indiju.

Ar lielu atdevi kopš 2007. gada praktizē Reiki un dalās savā pieredzē ar apkārtējiem ļaudīm, taisot Reiki seansus un vadot Reiki apļus.

 

Apguvusi dažādas masāžas tehnikas un tās arī praktizē.

 

Информация на русском языке, см. ЗДЕСЬ.

Lai pieteiktos uz kādu no kursiem vai semināriem, lūdzu, aizpildiet formu lapas apakšā. Mēs ar Jums sazināsimies par pieejamām vietām tuvākajās grupās.

 

Чтобы подать заявку на любой из курсов или семинаров, пожалуйста, заполните форму внизу. Мы свяжемся с вами о доступных мест в ближайшие несколько групп.

Ajūrvēdiskās masāžas Čampi apmācības kursi / Аюрведический массаж Чампи учебные курсы

Nodarbības vada masiere, Reiki meistare Marina Vorobjova (Ašoka)

 

Programmā:

· masāžas teorija– ajūrvēdisko un rietumu masāžu atšķirības; dabīgo eļļu pielietojums masāžā, pielietojuma nosacījumi; ieguvumi un blakusefekti; ēterisko eļļu pielietojums masāžā.

· prakse– masāžas tehnikas apguve

 

Kurss sastāv no 4 praktiskām nodarbībām 3 h garumā 

 

Vieta: Pārdaugava (netālu no Zasulauka stacijas), Valentīna iela 16, 3.stāvs. Precīzākas norādes - piesakoties

 

IEPRIEKŠĒJS PIERAKSTS un daļēja apmaksa (50% apmērā) OBLIGĀTA!

Aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu vai zvanot pa tālruni 26351211 un 29373481

 

P.s. apmaksa iespējama skaidrā naudā pie biedrības "Centrs ATMA" Latvijā pasniedzējiem un organizatoriem vai caur internetbanku.

Čampi tulkojumā no hindi nozīmē „ierīvēšana”, „spiešana”. Tā ir galvas, kakla, muguras augšējās daļas, roku un sejas masāža.

Kā jebkurā ajūrvēdiskā masāžā tiek pielietotas tikai dabīgās eļļas, kā arī papildus efektu sasniegt mums palīdzēs ēteriskās eļļas, kuras pastiprinās masāžas ārstniecisko iedarbību.

Mūsdienās mēs ļoti bieži izjūtam stresu, sasprindzinājumu, pārgurumu, mums ir mazkustīgs dzīvesveids. Rezultātā izsīkst fiziskie un psihiskie spēki, samazinās enerģija.

Čampi masāža ir lielisks veids, lai atjaunotos. Īpaši efektīva tā ir tiem, kuri regulāri cieš no emocionāla un fiziska stresa, kuri darbā vai mācībās pārpūlas, un, protams, cilvēkiem, kuriem ir mazkustīgs, sēdošs dzīvesveids.

Prasme veikt šādu masāžu- tas ir papildus spēks tiem, kuri vēlas palīdzēt saviem tuvajiem atslābināties pēc smagas darba dienas vai saspringtām mācībām. Praktizējot masāžu ģimenē, mēs veidojam harmoniskākas un siltākas attiecības.

Čampi masāža iedarbojas uz nervu, limfātisko un arteriālo sistēmu. Tā ārstnieciski iedarbojas uz ķermeni, apziņu un dvēseli, mazina sasprindzinājumu un līdzsvaro vispārējo stāvokli. Ieguvums no šīs masāžas ir milzīgs, jo tā ir akcentēta tieši uz tām ķermeņa vietām, kurās visvairāk uzkrājas stress un sasprindzinājums.

 

Čampi masāža ir ļoti efektīva šādos gadījumos:

·         Bezmiegs, dažādas izcelsmes galvassāpes;

·         Ķermeņa un sejas muskuļu spazmas;

·         Garīgais nogurums un apātija;

·         Nespēja koncentrēties;

·         Bailes un uztraukumi;

·         Matu izkrišana; trokšņi ausīs;

·         Blaugznas;  citas galvas ādas problēmas.

 

Masāžas laikā pacients nonāk īpašā meditatīvā stāvoklī, kas palīdz rast risinājumus dzīves problēmām, sniedz mieru un apmierinājumu.

Курсы обучения аюрведическому массажу Чампи

Занятия проводит проводит Мастер Рейки и спецалист по массажу Марина Воробьёва (Ашока)

 

В обучающий курс входят:

·  теория массажа - отличие аюрведических массажей от западных, правила использования натуральных масел при массаже, польза и противопоказания, использование эфирных масел в массаже.

     ·  практика – обучение технике массажа.

 

Kурс состоит из 4 практических занятий по 3 часа

 

Место проведения: Пардаугава (около станции Засулаукс), ул. Валентина 16, 3 эт. Подробная информация при подтверждении участия!

 

Предварительная запись и частичная оплата (50%) ОБЯЗАТЕЛЬНЫ! 

Количество участников ограничено.

 

Предварительная запись заполная форму записи ниже или по тел26351211 и 29373481

 

P.s Можно платить или наличными деньгами - у преподавателей центра "Атма" в Латвии и организаторов, или через интернет банк.

 

Чампи в переводе с хинди - “растирания”, “давление” – это массаж  головы, шеи, верхней части спины, рук и лица. 

Как и в любом аюрведическом массаже используются только натуральные масла, также разнообразить и украсить процесс нам помогут эфирные масла, усиливающие терапевтический эффект от массажа.

 

В наши дни мы часто испытываем стрессы, напряжение, переутомление, ведём малоподвижный образ жизни. В результате этого иссякают физические и психические силы, уменьшается энергия.

 

Массаж Чампи является хорошим методом для их восстановления. Особенно эффективен он для тех, кто регулярно страдает от эмоционального и физическoго стресса, у кого наблюдается перенапряжение на работе или в учебе, и конечно же для людей, ведущих неподвижный, сидячий образ жизни.

 

Владение таким массажем – скрытая сила тех, кто хочет помочь своим близким расслабиться после трудного дня и переутомления при обучении. Проводя массаж в семье, мы делаем отношения более гармоничными и теплыми.

 

Массаж Чампи воздействует на нервную, лимфатическую и артериальную системы. Он оказывает терапевтический эффект на тело, сознание и душу; снижает напряжение и гармонизирует общее состояние. Польза от этого массажа огромна, ведь он фокусируется именно на тех частях тела, где «накапливается» стресс и напряжение.

 

 

 

Чампи очень эффективен при таких симптомах как:

 

    Бессонница, головные боли различного происхождения;

 

    Мышечные спазмы тела и лица;

 

    Душевная усталость и апатия;

 

    Недостаток способности к концентрации;

 

    При страхах и беспокойствах;

 

    При выпадении волос; убирает шум в ушах;

 

    При перхоти; другие проблемы кожи головы.

 

 

Массаж вводит пациента в особое медитативное состояние, способствующее нахождению решений жизненных проблем, приносит чувство успокоения и умиротворения.

Pieteikšanās forma uz Čampi apmācības kursu

Pieteikšanās formas aizpildīšanas instrukcija.

 

Aizpildiet pieteikuma formu + ierakstiet lodziņā redzamo burtu/ ciparu kombināciju (aizsardzībai pret mēstulēm) un nospied SEND

Un Jūsu pieteikums nonāks tieši mūsu e-pastā.

 

Tiklīdz būs nokomplektēta grupa, ziņosim jums par iespējamiem apmācību kursa laikiem!


Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.