ATSAUKSMES

Par A. Meredova iesvētību un apmācību REIKI DZIEDNIECĪBAS PRAKSĒ

Pirmo reizi liktenis saveda mani ar Skolotāju 2010.gadā, kad saņēmu Reiki iniciāciju. Līdz tam kopš 2002.gada aktīvi apmeklēju Oļega Torsunova lekcijas un seminārus, no 2004.gada arī Alekseja Meredova lekcijas Rīgā. Tā kā kopš 14 gadu vecuma aktīvi interesējos par austrumu cīņām un atveseļošanās praksēm, tai skaitā arī par Reiki praksi, no sirds lūdzu, lai Dievs man atsūta padomdevēju šajā jomā. Tāpēc 2010.gada aprīlī es satikos ar Atmu Svarup – Skolotāju Alekseju Meredovu, lai saņemtu iniciāciju pirmajā Reiki pakāpē. Manā priekšā bija mierīgs, labvēlīgs, par sevi pārliecināts cilvēks, ar mazliet domīgu un pirmajā acu mirklī likās izkliedētu skatienu. Taču tas bija tikai pirmajā brīdī. Jau no pašām pirmajām mūsu pazīšanās minūtēm es sajutu un sapratu, ka šis cilvēks redz man cauri. No pašām pirmajām manas Reiki iniciācijas sekundēm visas manas daudzu gadu laikā uzkrātās enerģijas prakses salikās pa plauktiņiem, nolīdzsvarojās un viss nostājās savās vietās. Manī harmoniski savienojās divi sākumi- racionālais un iracionālais. Tā izpaudās Skolotāja meistarība. Mani sajūsmināja arī tas, ka līdzās Atmam vienmēr ir viņa dzīvesbiedre Natālija – mīlošas, pazemīgas, pacietīgas, gudras un ļoti jūtīgas sievietes paraugs. Mana dzīvesbiedre apmeklēja Natālijas lekcijas par sieviešu psiholoģiju, un bija ar tām ļoti apmierināta. (...)
Jau 25 piecus gadus kā strādāju par otolaringologu un ārstu – homeopātu. Nākas saskarties ar dažādiem cilvēkiem, ar dažādām smagām dzīves situācijām, neārstējamiem gadījumiem, sarežģītām diagnozēm, cilvēkiem, kuri grūti iet uz kontaktu, neatliekamām problēmām, kas prasa no manis ātru reakciju. Agrāk tas man paņēma ļoti daudz enerģijas. Pēc apmācībām pie Atmas un saņemtās iniciācijas kļuva vieglāk profesionāli strādāt. Pirmkārt, sarunas ar Skolotāju ļāva līdz galam saprast un praksē realizēt principu: “viss sākas ar sevi”. Darbs ar sevi - fiziskā ķermeņa, emociju un gara attīrīšanu, manuprāt, ir pats grūtākais, kas var būt šajā dzīvē. Jo, neievērojot šo elementāri ētisko higiēnu šajos trīs līmeņos, cilvēks vispirms sāk meklēt problēmu cēloni nevis sevī, bet apkārtējā pasaulē, kas ir liela kļūda. Regulārs darbs ar ķermeni Reiki sistēmas ietvaros iemācīja regulāri attīrīt sevi, pieņemot Dievišķo Mīlestību ar mērķi sniegt To apkārtējiem. Otrkārt, nostiprinājās ticība un palika vieglāk skaitīt lūgšanas. Un, tā kā mans garīgais ceļš nesaraujami saistīts ar kristietību, manā profesionālajā un ģimenes sfērā parādījās konkrēti mērķi un līdzekļi šo mērķu realizācijai. Pieņemšanās sāku smalkāk just pacientus un pārdzīvojumi pārvērtās par līdzjūtību, kas aktivizēja saprātu. Rezultātā radās vairāk iespēju reāli palīdzēt cilvēkiem, nepaņemot viņu problēmas uz sevi. (...)
Skolotāja Alekseja Meredova lekcijas pēc būtības ir akadēmiskas. Tajās ir vēdisko zināšanu anatomija un fizioloģija. Lasot tās vienkārši un pieejami, Atma klausītājiem atklāj sarežģīto Vēdu sistēmu. Man kā ārstam praksē pielietojamas kļuva zināšanas par sajūtu orgāniem, par meditācijas, pranajamas nozīmi un tās praktisko pielietojumu, kā arī praktiskie materiāli par to, kā šajā dzīvē kļūt veiksmīgiem, dzīvojot līdzsvarā ar sevi un Dievu. No pēdējiem semināriem, ko noklausījos, gribu izcel “Darbības māksla”, “Guru veidi”, “Pranajamas mistika”, semināri par prāta un sajūtu psiholoģiju, kā arī, protams, klasika- “18 mistiskās pilnības”, “Šivas varenība”, “Mantru meditācija” un citi. (...)
Reāls piemērs no manas dzīves. 2010.gada vasarā jaunākā meita saslima ar vējbakām. Trešās dienas vakarā mazajai temperatūra pieauga līdz 40º, homeopātiskie līdzekļi uzlaboja kopējo stāvokli, taču temperatūra nemazinājās. Meita, smagi elpojot, gulēja uz sāniem ar muguru pret mani un likās, gulēja vai atradās aizmirstības stāvoklī. Es sēdēju pie meitas gultas un lūdzos. Pēkšņi manu acu priekšā parādījās Atmas seja. Skolotājs pateica tikai vienu vārdu “Rokas...”. Es atcerējos par Reiki un, noskaitot lūgšanu, lūdzot palīdzību no augšas, turpinot skaitīt lūgšanas, pieliku savas rokas meitai pie muguras. Tā pagāja 5-6 minūtes. Meitas elpa kļuva mierīgāka, es nodomāju, ka viņa aizmiga. Pēkšņi meita pagriezās pret mani un, smaidot ne kā bērns, satverot ar savām rociņām manas, pastūma tās sāņus. Pēc tam mierīgi aizmiga. Es, savukārt, ilgi grozījos gultā, mēģinot saprast notiekošo un, kā tagad saprotu, cenšoties “aptvert neaptveramo”.
Dāvana mūsu ģimenei nākamajā rītā bija laimīgi, priecīgi mūsu meitas, kura atveseļojās, smiekli.
Paldies Jums, Skolotāj! Lai Dievs Jūs sargā! 

Dr. Pāvels Naumovs (Latvija)
ārsts – homeopāts, otolaringologs,
Rīga, 2013. gads

***

Reiki praktizējam kopš 2010.gada. Saņēmām iniciāciju I un II Reiki pakāpēs, un 2013.gadā arī III pakāpē. Katru nedēļu piedalāmies Reiki apļos, kā arī katru dienu paši sev taisām Reiki seansus. Valērijs: atbrīvojos no galvas sāpēm (agrāk nevarēju iztikt bez tabletēm). Normalizējās asinsspiediens (71 gada vecumā gandrīz hipotonija). Dažreiz Reiki senansus veicu radiniekiem, draugiem un paziņām. Brāļadēls pēc 5 operācijām, pēc gada laikā veiktiem Reiki seansiem pats iet uz veikalu, aptieku un pastaigāties (līdz tam gulēja gultā). Gandrīz visi labi jūt Reiki enerģiju. Regulāri piedalāmies Reiki praksēs centrā ATMA pie Marinas.

Jeļena un Valērijs Kalužini (Latvija)

***

Biju jau ieguvusi Reiki 1.pakāpi un varēju dziedināt sevi un bērnus klātienē. Dzīvojot laukos, kur medicīniskā palīdzība nav viegli un ātri pieejama, daudzas reizes pārliecinājos, cik labi, ja proti ar Reiki dziedināt. Reiki enerģija ir vienmēr kopā ar mani un, lai tai pieslēgtos, ir nepieciešama vien mana un dziedināmā cilvēka vēlme, laiks un kāds klusāks stūrītis, kurā noturēt Reiki seansu. Vienkārši un ģeniāli.
Ar Reiki jutos droši un stabili, taču īsts apvērsums manos priekšstatos par materiālo un nemateriālo pasauli, par cilvēka iespēju robežu paplašināšanu notika, kad Rīgā apmeklēju Reiki apmācības 2.pakāpi  pie Alekseja Meredova (Atmas). Aleksejs Meredovs ļoti vienkāršā valodā izskaidroja sarežģītos laika un telpas jautājumus. Iemācīja darboties ārpus laika un telpas rāmjiem - dziedināt no attāluma, koriģēt situācijas un risināt problēmas.
Tas dod iespēju palīdzēt ne tikai sev, bet arī saviem mīļajiem tad, kad neesmu līdzās.
Tāpat arī kopā ar Atmas centra draugiem varam sniegt palīdzību citiem cilvēkiem, ja viņiem tā nepieciešama. Arī pati esmu saņēmusi Reiki enerģiju no Atmas centra draugiem ne tikai Reiki apļos, bet arī tad, kad bijušas veselības problēmas. Paldies viņiem par to! Tas palīdzēja ātrāk un labāk atveseļoties.
Benita (Latvija)

***

Praktizēju Reiki vairāk kā 6 gadus, iniciāciju saņēmu pie Alekseja Meredova. Varu teikt, ka mana dzīve sadalījās divās daļās – pirms un pēc..Grūti iedomāties, kā es agrāk dzīvoju bez šīs brīnišķīgās enerģijas. Cik daudz grūtas dzīves situācijas pārvarēju, visu kā vienas elpas vilcienā, neiedziļinoties problēmās, taču tajā pat laikā atrisinot to un saņemot lieliskus rezultātus. Pati sarežģītākā situācija, gados esošā mamma saslima ar Parkensona slimību. Domāju, ka tiku ar šo situāciju galā tikai pateicoties Reiki enerģijai – tie ir ārsti, iešana pa dažādām instancēm, protams, mans emocionālais stāvoklis, uzzinot, ka tev tuvu cilvēku paņem smaga slimība..un tev ir darbs, kuru tu nevari atstāt, ģimene, bērni..pateicoties regulāriem reiki seansiem, pati spēju nesalūzt šajā grūtajā brīdī. Veicu seansus situācijas līdzsvarošanai, mammai un sev, vārdu sakot, pārdzīvoju to visu un pati paliku emocionāli vesela un līdzsvarota.

Pateicoties Reiki praksei, kļuvu jūtīgāka, attīstījās intuīcija, radās iekšējs miers un, kā prakses rezultāts, attiecības ģimenē kļuva harmoniskākas. Lai gan jāsaka, ka ceļa sākumā mana ģimene ne visai ticēja Reiki. Ja kāds saslima, es uztaisīju seansu, protams ar atļauju arī izveseļošanās notiek ātrāk, meitai eksāmens, viņa stresā – es taisu seansu, un viss ir ļoti labi..tagad visi mani radinieki zina, ka Reiki patiešām dara brīnumus un atbalsta mani.

Patlaban man ir 3 pakāpe, nav iespējams nepamanīt, kā ir mainījusies mana dzīve, mana pasaules un dzīves situāciju uztvere, pat radusies pazemība (saprātīgā mērā). Esmu ļoti priecīga, ka Reiki ienāca manā dzīvē. Esmu neizsakāmi pateicīga Aleksejam Meredovam, ka viņš man atklāja šo pasauli, kuri kļuva par manas ikdienas dzīves daļu. Ir daudz piemēru, ka jau pēc viena seansa cilvēkiem kļūst vieglāk vai vispār pāriet slimība. Man Reiki ir daļa manis, nespēju iedomāties, cik ilgi dzīvoju neziņā. Izmaiņas notika pakāpeniski- no pakāpes līdz pakāpei, atklājot jaunas iespējas un sapratni. Tagad varu teikt, cik labi, ka Reiki ir pakāpes un Tu pakāpeniski ej augšup un apzinies, cik harmoniska ir šī prakse. Es iesaku nodarboties ar šo praksi un saņemt iespēju izmainīt sevi un savu dzīvi. Iesaku saņemt iniciāciju pie Alekseja Meredova.

Margarita (Latvija)

Par A. Meredova treniņu ENERĢIJAS VADĪŠANAS PRAKSE

Vēlos pateikties Aleksejam Meredovam par treniņu "Enerģijas vadīšanas prakse", kuru es apmeklēju Dņepropetrovskā. Treniņa laikā man pēkšņi tapa skaidri cilvēku savstarpējās mijiedarbības likumi un tas, kā varam mijiedarboties ar pasauli un kā no tās varam iegūt enerģiju. Ļoti vērtīgi bija tas, ka visu izmēģinājām praksē: mācījāmies staigāt vajadzīgajā noskaņojumā, lai sajustu to vai citu enerģiju un kā tā mūs pa tiešo ietekmē. Tas man iekšā kaut kur vienmēr bijis nojaušams, bet nekad netika iznācis apzinātības līmenī. Šīs zināšanas vispirms ir par to, kā vadīt pār sevi, kā pieņemt dažādas situācijas, kā ietekmēt citus cilvēkus, kā pēc vajadzības un atbilstoši aptākļiem rosināt nepieciešamās īpašības sevī. Iespēja izprast savu dabu un enerģijas, kas mūsos mājo, dod pašizpausmes brīvību un atbrīvo no kompleksiem. Tā ir laba motivācija visiem, kuri meklē līdzsvaru un vēlas saņemt materiālas un garīgas realizācijas. Treniņš - tā ir atslēga uz visu augstākminēto. Aleksejs kā sevi realizējusi personība nodod ne tikai zināšanas, bet arī gabaliņu savu realizāciju, tāpēc, patiesi, visu izdodas uz sevi izjust, un parādās milzu iedvesma praktizēt pašam un izmantot šīs tehnikas arī savā dzīvē! Ja Aleksejs arī jūsu pilsētā viesosies ar šādu treniņu - dodieties to apgūt nekavējoties!

Igors Djačenko (Ukraina)

Par N. Čehovskas HIROMANTIJAS kursu

Izgāju apmācības pie Natālijas Čehovskas 2014.gadā, par hiromantu gan nekļuvu, jo nepietiek laika, lai pamatīgi iedziļinātos šajā zinātnē. Taču dzīvē šīs zināšanas palīdz. Vēroju, kā mainās līnijas plaukstās. Ļoti iedvesmo tas, ka var redzēt, kā garīgā prakse ir atstājusi savas pēdas plaukstās. Saproti, ka ej pareizu ceļu. Vieglāk komunicēt ar cilvēkiem, saproti, ka mēs visi esam atšķirīgi un komunicējam atkarībā no cilvēka tipa (to var noteikt pēc rokas- vienkārši sasveicinos un saprotu, ar kādu cilvēka tipu ir darīšanas). Ļoti patika apmācības, bija daudz prakses, un tas jebkurā mācību procesā ir pats svarīgākais. Iesaku iepazīt hiromantiju, paplašināt savu skatpunktu un dzīves uztveri. Cik dziļi, to lai katrs izlemj sev pats.

Vladislavs (Izraēla)

***

Es par hiromantiju ieinteresējos diezgan negaidīti. Tas notika Indijā, pilsētā ar nosaukumu Dharamsala- Dalailamas Indijas rezidencē. Notika tas tieši pirms gada. Un tagad es saprotu, ka esmu nonākusi šīs zinātnes varā uz ilgu laiku, varbūt pat uz visiem laikiem. Natālija Čehovska ir tieši tas cilvēks, kurš manī raisīja interesi pētīt cilvēku rokas. Un viņa to izdarīja apbrīnojami viegli.

Man Natālija caur roku pētīšanu visdrīzāk paplašināja filozofisko izpratni par cilvēkiem un dzīvi. Parādīja, cik liela atbildība ir tajā, ko redzi plaukstās. Katra lekcija bija piesātināta ar zināšanām, kuras bija pārdomātas, izjustas, izdzīvotas, pilnas ar vēlēšanos palīdzēt cilvēkam nokļūt uz izaugsmes ceļa. Katra reize, kad vajadzēja beigt lekciju, man bija milzīgs pārbaudījums. Jo šī bija pirmā reize, kad es mācījos tā, it kā būtu ar skolotāju uz viena viļņa. Un šajā gadījumā nav nepieciešams daudz vārdu, zināšanas pašas nonāk tavā apziņā, un atnāk piepildījuma sajūta- sajūta, it kā tu jau to visu pats esi izdzīvojis.  

Es hiromantiju apguvu ceļojuma laikā uz Indiju un Atma centrā Jevpatorijā. Man izdevās apgūt tikai dažus hiromantijas aspektus, un es ceru uz turpmāku šīs zinātnes apgūšanu, iedziļināšanos tajā.

Dziļā pateicībā, ar cieņu un mīlestību uz Natāliju Čehovsku,

Marija Medvedeva (Krievija, Sanktpēterburga)

29.09.2017 

***

Rakstot šo atsauksmi, manī radās vismaz desmit aizrautīgi viedokļi par dažādām praksēm un garīgām zināšanām.

Personīgi es uzskatu, ka kaut kādā mērā pat muļķīgi ir apgalvot, ka Natālijas Čehovskas hiromantijas praktiskais kurss izmainīs jūsu dzīvi, padarīs to veiksmīgāku, laimīgāku vai bagātāku. Nē, diemžēl vai par laimi tā tas nenotiek. Taču es noteikti zinu, ka tas, ko jūs uzzināsiet šajā kursā, palīdzēs jums kvalitatīvi izmainīt savu dzīvi uz labo pusi. Bez mūsu pūlēm un motivācijas mainīt savu dzīvi zināšanas pašas par sevi ir bezjēdzīgas, nelietderīgas. Augstākie spēki visu laiku runā ar mums, sūta mums visdažādākās zīmes un brīdinājumus.

Tad nu lūk, man šis kurss ir kā sava veida vārdnīca, kurā atšifrētas liktens zīmes. Zīmes, kuras var mums dot iespēju iziet ārpus savas uztveres rāmjiem, zīmes, kuras var mums palīdzēt ļoti daudzos ne tikai mūsu, bet visu apkārtējo cilvēku dzīves aspektos.

Cik, kas katram ir nepieciešams- to, protams, katrs lemj pats. Taču vienu es zinu noteikti, mana dzīve iedalījās divās daļās: pirms tikšanās ar Natāliju Čehovsku un viņas hiromantijas kursu un pēc. Un viss, kas sekoja pēc tam, beidzot kļuva skaidrs un ieguva jēgu manās acīs. Es, beidzot sāku saprast, kas es esmu un kāpēc man vajadzīgi tie vai citi manas dzīves notikumi.

Konstantīns Kravčenko

Zane Tamane, zīmola “Madara Cosmetics” zīmolu un produktu attīstības stratēģiskā vadītāja, par pazīšanos ar Alekseju Meredovu un Natāliju Čehovsku:

Anna Rozīte, TV raidījumu un pasākumu vadītāja, par pazīšanos ar skolotājiem Alekseju Meredovu un Natāliju Čehovsku