Senču piemiņas rituāls ŠRADDHA - tiešsaistē un klātienē!

7. jūlijs (svētdiena) plkst. 10.00

Lai pieteiktu savu dalību, aizpildiet lūdzu šo pieteikuma formu:

https://forms.gle/ZizuGhmnMC7XbGWFA

 

 

Vai esat savā ģimenē novērojuši problēmas, kas atkārtojas no paaudzes paaudzēs? Vecāku šķiršanās, līdzīgi gadījumi ar nāvējošām slimībām, pašnāvības vai slikti ieradumi tādi kā alkoholisms/narkomānija? Problēmas personīgajā dzīvē jums, vecākiem vai jūsu bērniem? Ja jā, tad te var būt runa par pitri vai matri došu – dzimtas problēmām no tēva vai mātes puses.  

 

Iespējams, ka jūs jau daudzus gadus nodarbojaties ar garīgo praksi, taču neredzat īpašas pārmaiņas ģimenē vai dzimtā? Jūtat, ka arī jūsu progress ir ne pārāk liels? Arī tas var liecināt, ka ģimenē ir lieli karmiskie parādi.

 

Vēdiskajā tradīcijā šādu problēmu un ne tikai risināšanai, kā arī cieņas izrādīšanai, pienākumu pildīšanai pret senčiem pastāvēja un pastāv šraddha. 

Vārds "šraddha" tulkojumā no sanskrita nozīmē "ticība". Tas ir spēks, ko mēs nododam saviem senčiem un saņemam atpakaļ kā dzimtas svētību. Nāve nav eksistences beigas. Arī pēc nāves aizgājējiem ir nepieciešamas mūsu rūpes un uzmanība. Mums, savukārt, ir nepieciešams apzināties savas saknes un dzimtas uzdevumus. Šis rituāls sadedzina dzimtas negatīvo karmu un palīdz atrisināt karmiska rakstura problēmas vai mazināt lāstus, kas nodoti no paaudzes paaudzēs. Regulāra, noteiktos laikos sistemātiska veikta Šraddhas būtiski atvieglo cilvēka likteni un viņa ģimenes karmu.

 

Rituāla Šraddha veikšana palīdz “izpirkt” mūsu parādus pret senčiem. To neizdarot, mēs neesam spējīgi garīgi progresēt un būt materiālā līdzsvarā. 

 

 

SHRADDHAS rituāla norise:

7. jūlijs plkst. 10.00 pēc Rīgas laika

 

> Online ZOOM platformā

> un klātienē centra ATMA telpās Valentīna ielā 16, Rīga (Zasulauks)

 

 

Ilgums aptuveni 2.5 - 3 stundas.

 

SVARĪGI! savu dalību rituālā Šraddha nepieciešams aptiprināt līdz 6. jūlija 15.00!

 

 

Dalība rituālā: 

Online:

15 EUR (vai 12 EUR - apmaksājot līdz 30.06. ieskaitot)

 

Klātienē:

20 EUR (vai 17 EUR - apmaksājot līdz 30.06 ieskaitot)

Summā ietilpst visi rituālam nepieciešamie atribūti - sveces, ziedi, vīraks u.c. (izņemot rīsa bumbiņas, kuras gatavo katrs pats).

 

 

 

+ ziedojums, ja vēlaties. 

Pēc vēlēšanās un iespējām jūs varat noziedot Šraddhas ietvaros papildus arī mūsu centra skolotājam, bramanim Aleksejam Meredovam (Atma Svarup). Ziedojumi bramanim un priesterim tiek uzskatīti par labu karmu un palīdz progresēt tam, kurš ziedo. 

 

 

 

Norēķinu rekvizīti:

Biedrība "Centrs ATMA"

Reģ.Nr.: 50008156081

Konta Nr.: LV64HABA0551030104658

 

 

Maksājuma mērķī lūdzu norādiet:

“Dalība Šraddhā, dalībnieka vārds un uzvārds (ja tas atšķiras no maksājuma veicēja)".

 

 

Dalības maksu un ziedojumu var veikt vienā maksājumā. Visu, kas pārsniedz dalības maksu, tiek nodots Atma Svarup - A.Meredovam.

 

 

Sīkāka informācija par Šraddhas norisi un nepieciešamajiem atribūtiem, kurus jums būs nepieciešamas sagatavot, savlaicīgi tiks nosūtīta tās dalībniekiem. 

 

 

Atbildēm uz jūsu jautājumiem, saziņai, pieredzes apmaiņai un rituāla dalībnieku atbalstam ir izveidota grupa platformā Viber aplikācijā. Tiklīdz saņemsim Jūsu pieteikumu, nosūtīsim Jums ielūgumu uz šo grupu.

 

Šraddhas rituālu organizējam aptuveni reizi 3 mēnešos. 

 

Ja jums rodas kādi jautājumi, rakstiet uz e-pastu atma.lv@gmail.com vai zvaniet  +37127803663 (RUS) vai +371 26351211 (LV).

 

Būsim priecīgi Jūs redzēt!

 

OM

 

 

Rituālu vada astrologs un jogas pasniedzējs, centra ATMA Latvijā vadītājs Artjoms Čeremisins (Ananda).

Lai pieteiktu savu dalību 20. aprīļa ŠRADDHĀ, aizpildiet lūdzu šo pieteikuma formu:

 

https://forms.gle/ZizuGhmnMC7XbGWFA

 

Lekcija par šraddhu un senčiem. "Jo spēcīgākas ir jūsu saknes, jo tuvāk jūs esat debesīm", Artjoms Čeremisins

Lekcija par dzimtas karmu un senču piemiņas rituālu Šraddha, 15.09.2018, Rīga.

Lekcijā jūs uzzināsiet, kas ir dzimtas un ģimenes veselība, kāpēc šobrīd ir tik maz patiešām "veselīgu" ģimeņu un ko ar to iesākt. Noskaidrosim, kāpēc pat ilgstoša garīgā prakse reizēm nedod rezultātus un kā to labot. Lektors iepazīstinās Jūs ar pamatpraksēm un rituāliem ģimenes un dzimtas stiprināšanai, pastāstīs par to, kas tas ir - saikne ar senčiem un kāpēc tā ir tik svarīga. 

 

Dzimtas spēks. Dzimtas karmas diagnostika. Alekseja Meredova vebinārs

Lai labāk sagatavotos Šraddhai, Jūs varat arī pameditēt uz savu dzimtu un veikt tās karmas "diagnostiku", noteikt stiprās un vājās vietas dzimtā.

Tas nav tik sarežģīti, kā izklausās, un Aleksejs Meredovs to savā lekcijā "Dzimtas spēks. Dzimtas karmas diagnostika" ( "Сила рода. Диагностика кармы рода" ) saprotamā valodā izskaidro un parāda, kā to izdarīt. Ikviens var pamēģināt, un redzēsiet, ka kontakts ar senčiem - tas ir reāli.

 

 

Papildus materiāli