AJŪRVĒDAS PROCEDŪRAS / АЮРВЕДИЧЕСКИЕ ПРОЦЕДУРЫ

Masāža jau kopš senseniem laikiem pazīstama kā efektīvs līdzeklis, lai atslābinātu ķermeni, mazinātu sāpes, likvidētu muskuļu spriedzi, uzlabotu asinsriti un garstāvokli. Vienlaikus tā arī palīdz saglabāt enerģijas līdzsvaru ķermenī. Ieprieciniet savu ķermeni un garu!

 

Piedāvājam jums zemāk iepazīties ar masāžām, kuras sniedz masiere Marina Vorobjova (Ašoka)

---

Начиная с декабря, Атма центр в Риге предлагает новое направление – аюрведические процедуры, которые проводит спецалист по массажу -Воробьёва Марина (Ашока).

 

Порадуйте своё грубое и тонкое тело, помогите 5 элементам в нём прийти в порядок!

Atrašanās vieta: Centra ATMA telpas, Valentīna iela 16, Rīga (Pārdaugava)

Iepriekšējs pieraksts pa tālr. 27274744 vai 29140432

Cenrādi skatiet te!

JAUNUMS - MASĀŽA JAUNAJĀM MĀMIŅĀM

Tā ir stundas masāža, kuras laikā mūsu masieres Marinas Vorobjovas gādīgajās rokās jaunā māmiņa tiks palutināta ar muguras masāžu, kā arī dziļo galvas un sejas atslābināšanas masāžu, kas ietver sevī ķermeņa atjaunošanās terapijas elemetus. Tieši šis, mūsu masieres radītais komplekss, praksē jau pierādījis savu efektivitāti un palīdz jaunajām māmiņām veiksmīgi atgūt spēkus.

Jo būt pat mammu – tas nav viegls darbs un bērnu audzināšana prasa patiesi daudz spēka – ne tikai fiziskā, bet arī psihiskā. Bezmiega nakšu nogurums krājas, un arī mazulis to izjūt, jo saite starp mammu un mazuli ir gandrīz tik cieša kā vienotam organismam.

Muguras masāža atjauno bojātos audus, noņem pietūkumu un uzlabo asinsriti, atjauno iekšējo orgānu darbību, harmonizē nervu sistēmas darbību. Cilvēka muguru blīvi klāj muskuļi un tā ir mazāk jūtīga uz ārējām ietekmēm, bet tieši tur uzkrājas visvairāk saspringuma un sāpju, jo īpaši dziļajos un ārējos muskuļos starp lāpstiņām un muguras lejasdaļā. Atkarībā no izmantotās metodes, masāža var sniegt nomierinošu vai atslābinošu efektu. Tā palīdz mazināt fizisku spriedzi. Un līdz ar spriedzi, pazūd arī satraukums, skumjas, uzbudinājums. Galvas un sejas atslābināšanas tehnika sniedz tūlītēju rezultātu – pazūd saspringums, pie tam, ne tikai ārējais, bet arī iekšēji uzkrātie pārdzīvojumi. Plūstoši glāsti un viegli uzspiedieni uz sejas un galvas, stimulējot konkrētus punktus, mazina saspringumu un nogurumu, uzlabo asinsriti, mazina spazmas un sniedz dziļo atslābināšanos.

Procedūras ilgums: 1 stunda

Masāžas cena: 40 EUR

МАССАЖ ДЛЯ МОЛОДЫХ МАМОЧЕК

Мы в студии Аtma Yoga хорошо знаем, насколько важно для молодой мамочки позаботиться не только о малыше, но и в особенности о себе самой. Уже более года в нашем предложении занятий есть специализированные занятия для мам с малышами, и вот к нему присоединяется также особенный «Массаж для молодых мамочек». Это массаж продолжительностью 1 час, во время которого молодая мамочка в заботливых руках нашей массажистки Марины Воробьевой будет побалована массажем спины, а также глубоким расслабляющим массажем головы и лица, который включает в себя элементы терапии восстановления тела.  Именно этот комплекс, созданный нашей массажисткой, на практике уже доказал свою эффективность и помогает молодым мамочкам успешно восстановить свои силы.

 Быть мамой не просто, и, конечно, чтобы вырастить малыша, нужно приложить много сил, не только физических, но и психических. Усталость после бессонных ночей скапливается, и малыш это тоже чувствует, ведь связь между мамой и ребенком настолько тесна, что их можно рассматривать как единый организм.

Массаж спины способствует восстановлению поврежденных тканей, снимая отечность и усиливая циркуляцию крови, оживляя работу внутренних органов, гармонизируя деятельность нервной системы.  Спина человека плотно покрыта мышцами и менее чувствительна к внешним воздействиям, но именно здесь и накапливается больше всего напряжения и боли, особенно в глубоких и поверхностных мышцах между лопатками и на пояснице. В зависимости от применяемых приемов, можно получить успокаивающий или расслабляющий эффект. Массаж помогает снять физическое напряжение. А вместе с напряжением уходят беспокойство, печаль или раздражительность.  Техники для расслабления головы и лица, дают заметный результат- уходит напряжение, не только внешнее, но и глубинные накопленные переживания. Плавные поглаживания и лёгкие нажатия на лицо и голову, стимулируя определённые точки, даёт хороший эффект: снятие напряжения и усталости, усиление кровообращения, снятие спазмов и зажимов, глубокое расслабление.  Будем рады, если Вам понравилась наша идея. 

Продолжительность процедуры: 1 час

Цена: 40 EUR

AJŪRVĒDISKĀS MASĀŽAS

AJŪRVĒDISKĀ MASĀŽA ČAMPI

Indiešu galvas masāža ČAMPI, izmantojot eļļas, līdzsvaro un stabilizē visu cilvēka enerģētisko sistēmu. Masāža nomierina, atbrīvo no trauksmes sajūtas, nemiera, stresa, depresijas, veicina koncentrēšanās spējas, paaugstina vispārējo enerģētisko līmeni, uzlabo nervu un asinsrites sistēmu, palīdz ārstēt galvas ādas problēmas, uzlabo matu stāvokli- palīdz tikt galā ar matu izkrišanas problēmu un pāragru nosirmošanu. Īpaši labs rezultāts no šīs masāžas vērojams pie galvas sāpēm, kā arī ārstējot trauksmi un depresiju.

Masāža uzlabo asinsirti, limfas cirkulāciju un piegādā audiem skābekli. Čampi masāžas laikā cilvēks pilnībā atslābinās. Šī masāža mazina muskuļu saspringumu, sāpes un stīvumu skausta un plecu zonā, palīdz ārstēt deguna dobumu iekaisumus, kā arī mazina trokšņus ausīs. Masāžas laikā pacients atrodas sēdus stāvoklī.

Masējamā zona: plecu josla, rokas, kakls, seja, galva (skalps) un ausu gliemežnīcas.

Procedūras ilgums 1 stunda 10 min

Cena 40,- EUR

Masāžu ieteicams veikt kursa veidā. 10 seansu cena: 300,- EUR (abonementa derīguma termiņš: 3 mēneši no iegādes brīža).

MUKHABJANGA- AJŪRVĒDISKĀ KOSMĒTISKĀ SEJAS MASĀŽA

Ajūrvēdiskā sejas masāža ar īpašas tehnikas palīdzību iedarbojas lokālā veidā, nostiprina sejas kontūru un atjauno sejas ādu. Seja iegūst veselīgu izskatu un skaistu ādas toni. Tiek noņemts sejas muskuļu sasprindzinājums un stresa sekas, grumbiņas tiek izlīdzinātas un seja kļūst maiga un izteiksmīga. Masāža palīdz atbrīvoties no apspiestām emocijām.    

Masējamā zona: plecu josla, rokas, kakls, seja, galva un ausu gliemežnīcas. 

Procedūras ilgums 1 stunda

Cena 40,- EUR

5 seansu cena: 150,- EUR (abonementa derīguma termiņš: 2 mēneši no iegādes brīža).

AJŪRVĒDISKĀ MASĀŽA SAMBAHANA

Masāža Sambahana dziļi atslābina cilvēku, palīdz atbrīvoties no stresa, atjauno emocionālo stāvokli, sniedz enerģiju un līdzsvaro. Silta eļļa nomierina, glāsta un, baudot patīkamu aromātu, šī masāža aizved uz citu pasauli. Pasauli, kur valda atslābinātība un miers. Ir tik patīkami atbrīvoties no liekām domām, galva kļūst brīva un viegla, pēc tam atslābinās rokas, vēders, kājas un mugura. Tā attīra, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, stiprina nervu sistēmu un imunitāti. Vienlaicīgi iedarbojas kā uz fizisko, tā arī citiem cilvēka ķermeņiem- ēterisko, emocionālo un mentālo. Ķermenis tiek sakārtot visos šajos līmeņos, kā rezultātā cilvēks ne tikai atbrīvojas no dažādu saslimšanu sekām, bet arī to cēloņiem. Masāža tiek veikta ļoti lēnā tempā.

Masējamā zona: mugura, kakla un plecu zona, rokas, plaukstas, kājas, pēdas, vēders. 

Procedūras ilgums 2 stundas

Cena 60,- EUR

5 seansu cena: 275,- EUR (abonementa derīguma termiņš: 3 mēneši no iegādes brīža).

VISPĀRĒJĀ AJŪRVĒDISKĀ MASĀŽA

Vispārējā ajūrvēdiskā masāža ir viena no speciālām masāžām un bieži tiek izmantota gan ārstnieciskos nolūkos, gan arī lai uzturētu kārtībā imunitāti vai lai vienkārši atslābinātos. Masāža kopumā iedarbojas uz visām organisma sistēmām. Efektu gūst ne tikai muskuļu, bet arī gremošanas, asinsrites, endokrīnā, limfātiskā, kaulu un nervu sistēmas. Vispārējā ķermeņa masāža palīdz atslābināties, ārstē psihosomātiskās slimības, uzlabo miegu, noņem nogurumu, mazina sāpes locītavās, palīdz uzlabot asinsriti, paātrina gremošanas procesus. Stimulē ādas dabīgās funkcijas līdz ar to uzlabo tās vispārējo stāvokli, savukārt, siltums, kas rodas masāžas rezultātā, ievērojami atslābina ķermeni- kā fizisko, tā arī mentālo, līdzsvaro un nomierina. Masāžā izmantojamie paņēmieni ir lielā mērā atkarīgi no vispārējā ādas stāvokļa, zemādas taukaudu stāvokļa, limfas mezgliem, asinsvadiem, muskuļiem un locītavu kustīguma. Ja jūs neesat ierobežoti laikā, tad vienmēr labāk ir veikt vispārējo ķermeņa masāžu.

Masējamā zona: mugura, kakla un plecu zona, rokas, plaukstas, kājas, pēdas, seja un ausu gliemežnīcas. 

Procedūras ilgums 1 stunda 30 min

Cena 50,- EUR

Masāžu ieteicams veikt kursa veidā. 

MUGURAS MASĀŽA HAKIM

Hakim- tā ir enerģētiskā muguras masāža, kura tūkstošiem gadus tika praktizēta dervišu-dziednieku brālībā Hakim, Tuvajos Austrumos. Masāža atjauno starpskriemeļu diskus, maigi izstiepj mugurkaulu un sniedz garīgo līdzsvaru.

Ritmiska kustību atkārtošana noved pie tā, ka ķermenis sāk rezonēt ar dabīgajiem ritmiem. Secīga izstiepšana, spiešana un uzsitieni notiek precīzi pēc protokola- tā rezultātā atjaunojas enerģijas cirkulācija, atjaunojas starpskriemeļu diski, tiek noņemti muskuļu sasprindzinājumi, laboti skriemeļu mikroizmežģījumi un noņemtas spazmas. Vienlaicīgi spēcīga un maiga šī masāža var tikt izmantota gan terapeitiskos nolūkos, lai uzlabotu pašsajūtu, kā arī lai atslābinātos.

Notiek dziļa atslābināšanās un visas enerģētiskās sistēmas atjaunināšanās. Masāžas laikā mēs vēršamies pie cilvēka iekšējās gudrības un ļaujam enerģijai plūst daudz labākā veidā, pielietojot precīzas, lēnas un meditatīvas kustības. Tā kā tā ir kontakta masāža, notiek iedarbības uz nervu galiem, kas atrodas gar mugurkaulu. Ja ir traumas, mikroizmežģījumi, rodas dažādas problēmas. Piemēram, osteohondroze kakla rajonā vai sāpes jostasvietā. Masāžas gaitā tiek veiktas maigas korekcijas. Tiek noņemts sasprindzinājums gan fiziskajā, gan arī psihiskajā plānā, sāpīgie momenti izzūd vai arī kļūst ne tik sāpīgi.

Masāžas laikā tiek izmantota speciāla eļļa. Šī eļļa ir uz asinszāles bāzes. Jau kopš seniem laikiem asinszāle ir bijusi viena no pirmajām ārstnieciskajām zālēm. Derviši Hakim arī zināja par šīs eļļas ārstnieciskajām īpašībām un izmantoja to Hakim masāžā. Asinszāles eļļa efektīvi ārstē osteohondrozi, jo dziļi iekļūst mugurkaula audos un palīdz atjaunināt skriemeļus, mitrina un padara tos elastīgus.

Procedūras ilgums 1 stunda

Cena 30,- EUR

10 seansu cena: 280,- EUR (abonementa derīguma termiņš: 3 mēneši no iegādes brīža).

MASĀŽA-PROCEDŪRA RAINDROP

Procedūras laikā tiek veikti maigi ritmiski pieskārieni mugurai, izstiepšana bez pārliekas piepūles, maigas glāstošas kustības, pieskārieni ar pirkstu galiem. Masāžas Rindrop laikā tiek izmantotas ēteriskās eļļas un tiek sasniegts terapeitisks efekts. Ēteriskām eļļām piemīt antivīrusu iedarbība, tās paaugstina imunitāti un līdzsvaro psihisko stāvokli. Pēc šīs procedūras palielinās telpa starp diskiem, tiek noņemtas sāpes mugurā, jostasvietā un kaklā, uzlabojas asinsrite, uzlabojas stāja, tiek noņemts muskuļu sasprindzinājums, atjaunojas enerģētiskais līdzvars, pazūd sāpes, uzlabojas noskaņojums un atnāk līdzvara sajūta. Tiek izmantotas augstvērtīgas ēteriskās eļļas, kas tiek uzklātas stingri noteiktā kārtībā gar mugurkaulu un uz pēdām (orgānu projekcijām).

Procedūras ilgums 50 min.

Cena 50,- EUR

Nav ieteicama cilvēkiem, kuriem ir izteikta nepanesamība vai alerģija uz ēteriskajām eļļām!  

KLASISKĀS MASĀŽAS

MUGURAS MASĀŽA

Muguras masāža palīdz atjaunot bojātos audus, noņemot tūsku un pastiprinot asins cirkulāciju, atdzīvinot iekšējo orgānu darbību, līdzsvarojot nervu sistēmas tonusu. Izmaiņas muguras muskuļos un mugurkaulā negatīvi ietekmē kuņģi, zarnu traktu, sirdi un aknas.

Cilvēka mugura ir blīvi nosegta ar muskuļiem un tāpēc mazāk jūtīga pret ārējām iedarbībām nekā priekšējā ķermeņa daļa. Taču šeit tad visvairāk arī uzkrājas sasprindzinājums, sāpes, it īpaši dziļajos un augšējajos muskuļos virs un starp lāpstiņām un jostasvietā. Atkarībā no pielietojamās tehnikas, tās spēka un iedarbības ilguma var iegūt tonizējošu vai atslābinošu efektu. Masāža palīdz noņemt fizisko sasprindzinājumu. Līdz ar sasprindzinājumu aiziet arī nemiers, skumjas vai aizkaitinājums.   

Masējamā zona: mugura, kakla un plecu zona.

Procedūras ilgums 40 min.

Cena 25,- EUR

10 seansu cena: 230,- EUR (abonementa derīguma termiņš: 2 mēneši no iegādes brīža).

GALVAS UN SEJAS MASĀŽA

Galvas masāža - tā ir procedūra, kas sniedz gan patīkamas sajūtas, gan arī ārstniecisku efektu. Šī masāža būs noderīga cilvēkiem, kuriem ikdienā ir izteikti aktīva prāta darbība, kā arī tiem, kuriem ir problēmas ar miegu, hronisks nogurums, paaugstināts nemiers. Glāstošas masiera rokas kustības kopā ar viegliem uzspiediem un konkrētu punktu stimulāciju dos labus rezultātus: noņems spriedzi un nogurumu, uzlabos asinsriti, noņems spazmas un sniegs dziļu atslābumu. Masāžu ir vērts izskatīt ne tikai kā palīglīdzekli saslimšanu gadījumā, bet arī kā profilaksi pret saslimšanām un kaitīgo vides ietekmi, un, protams, lai mazinātu pārslodzes un spriedzes atstātās pēdas. Masāžu rekomendējams iziet kursa veidā, jo tādā veidā mūsu organisms saņem pilnu atlsābuma kompleksu, stimulē stagnējošos organisma procesus, kas ir katras masāžas pamatuzdevums.

Kontraindikācijas: galvas ādas bojājumi - traumas, sēnītes, pataloģiski paplašināti asinsvadi uz sejas, tromboze, sirds pataloģijas, akūtas saslimšanas (infekciozās vai cita veida), htonisku saslimšanu saasinājumi, paaugstināta temperatūra bez zināma iemesla, epilepsija, onkoloģiskas saslimšanas.

Masāža var tikt veikta gan ar eļļu, gan bez tās (pēc klienta vēlmēm).
Procedūras ilgums: 1 h
Cena: 45,- EUR

PĒDU MASĀŽA

Novērš kāju pietūkumu, palīdz izvairīties no plakanās pēdas, vēnu varikozes, ir vispārēja un vietēja atveseļojoša iedarbība. Pateicoties tam, ietekme ir ne tikai uz kājām, bet arī uz mugurkaulu. Tādā veidā var tik novērstas sāpes arī mugurā, pateicoties masāžai, var tik sasniegta maksimāla ķermeņa atslābināšana. Pēdās atrodas visi nepieciešamie punkti, kurus masējot, cilvēks var iegūt stipru veselību. Kāju masāža palīdz izvadīt no organisma šlakvielas. Pēdu masāža palīdz līdzsvarot hormonālās sfēras, novērst kuņģa-zarnu trakta problēmas, mazināt galvassāpes.

Masējamā zona: kājas, pēdas.

Procedūras ilgums 45 min

Cena 30,- EUR

5 seansu cena: 130,- EUR (abonementa derīguma termiņš: 2 mēneši no iegādes brīža).

АЮРВЕДИЧЕСКИЙ МАССАЖ ЧАМПИ

Индийский масляный массаж головы - ЧАМПИ - уравновешивает и стабилизирует всю энергетическую систему человека. Массаж дает чувство успокоения, умиротворенности, избавляет от тревог, волнений, стрессов, депрессий, способствует высокому уровню концентрации, повышает общий уровень энергии, улучшает работу нервной и кровеносной системы, помогает в лечении кожи головы, улучшает состояние волос. Он также помогает справиться в выпадением волос и ранней сединой. Особенно хорошие результаты этот массаж дает при головных болях различного происхождения, а также лечении синдромов тревоги и депрессии.

Массаж улучшает кровообращение, циркуляцию лимфы и насыщение тканей кислородом. Во время сеанса чампи пациент полностью расслабляется. Этот массаж уменьшает напряжение мышц, боль и скованность в области хребта и плечевого пояса, помогает при лечении воспалений придаточных пазух носа. Он также способствует устранению звона у ушах. Во время этого массажа пациент находится в сидячем положении.

Массируемая зона:  плечевого пояса, рук, шеи, лицo , голова (скальп) и ушных раковин.

Продолжительность процедуры 1 час. 10 мин.

Стоимость 40,- EUR

Массаж рекомендуется проходить курсами. Стоимость 10 сеансов: 300,- EUR (cpок использования абонемента, 3 месяца со дня покупки). 

 

МУКХАБЬЯНГА - АЮРВЕДИЧЕСКИЙ КОСМЕТИЧЕСКИЙ МАССАЖ ЛИЦА

Аюрведический массаж лица с помощью особой техники исполнения действует локально, подтягивает контур и омолаживает кожу лица. Лицо приобретает здоровый вид и красивый оттенок кожи. Снимается напряжение лица мышц лица и последствие стрессов, слаживая морщины и придавая мягкость выражению лица. Массаж помогает освободить подавленные эмоции. Массаж по мармам , точки выходы энергетических каналов.

Массируемая зона:  плечевого пояса, рук, шеи, лицa, голова  и ушных раковин.

Продолжительность процедуры 1 час.

Стоимость 40,- EUR

Стоимость 5 сеансов: 150,- EUR (cpок использования абонемента, 2 месяца со дня покупки). 

 

АЮРВЕДИЧЕСКИЙ МАССАЖ САМБАХАНА (в переводе с санскрита массаж по маслу)

Теплое масло успокаивает, ласкает, и следуя за приятным ароматом, этот массаж переносит в другой мир. Это неспешный мир расслабления и умиротворения. То погружаясь в сладкую дрему, то пробуждаясь, чтобы осознанно наслаждаться прикосновениями массажа. Так хорошо избавиться от лишних мыслей, голова становится свободной и легкой, затем руки, живот, ноги и спина. Массаж Самбахана глубоко расслабляет человека, избавляет от стрессов, восстанавливает его эмоциональный фон, придает энергию и гармонизирует. Аюрведический массаж очищает, улучшает циркуляцию крови и лимфы, укрепляет нервную систему и иммунитет. Аюрведический массаж одновременно воздействует как на физическое тело, также на другие тела человека — эфирное, эмоциональное и ментальное. Тело человека приводится в порядок на этих уровнях, что освобождает не только от последствий различных заболеваний, но и от их причин. Массаж выполняется в очень медленном темпе.

Массируемая зона: спина, шейно-плечевая зона, руки,  кисти, ноги, стопы, живот.

Продолжительность процедуры 2 часа

Стоимость 60,- EUR

Стоимость 5 сеансов: 275,- EUR (cpок использования абонемента, 3 месяца со дня покупки). 

 

Общий аюрведический массаж

Общий аюрведический массаж является одним из специальных видов массажа, и часто используется как для лечения, так и для поддержания иммунитета или просто, для того чтобы расслабиться. Массаж всего тела целостно влияет на все системы нашего организма. Эффект от общего массажа получает не только мышечная система, но и система пищеварения, кровообращения, эндокринная, лимфатическая, костная и  нервная система. Общий массаж благотворно воздействует на весь организм в целом. Полный массаж тела, способствует расслаблению, снятию психо- саматических болей, улучшает сон, снимает симптомы усталости, снижает боли в суставах, способствует улучшению кровообращения, ускоряет пищеварение. Общий аюрведический массаж стимулирует естественные функции кожи, тем самым улучшая ее состояние, а образуемое тепло в мышцах тела, существенно расслабляет организм, как физически, так и ментально, уравновешивает и гармонизирует. Выбор и дозировка массажных приемов в значительной степени зависят от состояния внешних покровов, подкожной жировой клетчатки, лимфатических узлов, сосудов, мышц и подвижности суставов.  Если вы не ограничены временем, то всегда предпочтительнее делать полный массаж, чем местный.

Массируемые зоны: спина, шейно-плечевая зона, руки,  кисти, ноги, стопы, точечный массаж лица и ушных  раковин.

Продолжительность процедуры 1.30 часа

Стоимость 50,- EUR

Массаж рекомендуется проходить курсами. 

 

ХАКИМ СПИНЫ

Хаким - это энергетический массаж спины, который практиковался тысячелетиями в братстве целителей-дервишей ордена Хаким, на Ближнем Востоке. Он восстанавливает межпозвоночные диски, мягко растягивает позвоночник, вместе с тем возвращая душевное равновесие.

Ритмичное повторение движений приводит тело в резонанс с естественными ритмами. Чередующиеся растягивания, давление и постукивание точно следуют протоколу, который оживляет циркуляцию энергии, восстанавливает межпозвоночные диски, снимает мышечное напряжение, исправляет микровывихи позвонков и расслабляет спазмы. Одновременно сильный и мягкий, этот массаж может практиковаться в терапевтических целях или для улучшения самочувствия, для расслабления.

Происходит глубочайшее расслабление и восстановление всей энергетической системы. Во время массажа мы обращаемся к внутренней мудрости человека и позволяем энергии течь более правильным образом при помощи точных, медленных, медитативных движений. Так как массаж контактный, происходит воздействие на нервные окончания вдоль позвоночника. Если есть травмы и микровывихи, подвывихи позвоночника, это вызывает различные проблемы. Например, остеохондроз шейного отдела или боли в пояснице. В процессе массажа происходит мягкая коррекция. Снимается напряжение на физическом , так и на психическом плане,  болезненные моменты исчезают или становятся менее болезненными.

Во время массажа используется специальное масло. Это масло настоянное на зверобое. С давних пор зверобой был первым лекарством на Руси. Дервиши Хаким так же знали о лечебных свойствах масла и применяли в технике Хаким массажа. Зверобойное масло эффективно для лечения остеохондроза, так как глубоко проникает в ткани позвоночника и способствует регенерации позвоночных хрящей, увлажнения и эластичности.

Продолжительность процедуры 1 час.

Стоимость 30,- EUR

Стоимость 10 сеансов: 280,- EUR (cpок использования абонемента,  3 месяца со дня покупки). 

 

 

ПРОЦЕДУРА-МАССАЖ RAINDROP

Во время процедуры происходит мягкое ритмичное прикосновение  к спине, сдвиги-растяжения без усилий, покачивание, нежное поглаживание, касание кончиками пальцев. При работе со спиной происходит мягкое вытяжение позвоночника, растягиваются связки, мышцы и ткани. Массаж  «RainDrop» является  малоинвазивной технологией, и благодаря «интеллекту » эфирных масел,  Послойное нанесение высококачественных масел терапевтического действия,  оказывает  антивирусное, антибактериальное и антивоспалительное воздействие, повышает иммунитет и уравновешивает психическое состояние. Эфирные масла обладают большим содержанием фенолов, очищающих рецепторы клеток и влияющих на лимфатическую систему, детоксифицируя организм,  масла достигают лимбической системы, которая управляет эмоциями.  После проведения этой процедуры: увеличивается пространство между позвонками, снимаются боли в спине, пояснице и шее, улучшается кровообращение, выравнивается позвоночник, улучшается осанка, снимается напряжения в мышцах, восстанавлевиется энергетический баланс, уходит боль ,улучшается настроении и приходит чувство гармонии. Используются высококачественные эфирые масла, послойно, строго в определённом порядке наносятся вдоль позвоночника и на стопы ( проекцию органов).

Продолжительность процедуры 50 мин.

Стоимость  50,- EUR

 

Не рекомендуется людям с непереносимостью или аллергией на эфирные масла!

 

 

 

АдресУлица Валентина 16, 3-й этаж, Рига (Пардаугава)

По предварительной записи по тел. 27274744, 29140432.

 

Atrašanās vieta: Centra ATMA telpas, Valentīna iela 16, Rīga (Pārdaugava)

Pēc iepriekšēja pieraksta pa tālr. 27274744, 29140432

KLASISKĀS MASĀŽAS

МАССАЖ СПИНЫ

Массаж спины способствует восстановлению поврежденных тканей, снимая отечность и усиливая циркуляцию крови, оживляя работу внутренних органов, гармонизируя тонус нервной системы.  Изменения в мышцах спины и позвоночнике отрицательно сказываются на желудке, кишечнике сердце и печени, к которым присоединяются нервные окончания корешков спинного мозга. 

спина человека плотно прикрыта мышцами и менее чувствительна к внешним воздействиям, чем передняя часть туловища. Но здесь-то и накапливаются наиболее сильные напряжен ия, боли, особенно в глубоких и поверхностных мышцах над и между лопатками и на пояснице. В зависимости от применяемых приемов, их силы и длительности воздействия можно получить тонизирующий или успокаивающий эффект. Массаж помогает снять физическое напряжение. А вместе с напряжением уходят беспокойство, печаль или раздражительность.

Массируемая зона: спина, шейно-плечевая зона.

Продолжительность процедуры 40 мин.

Стоимость 25,- EUR

Стоимость 10 сеансов: 230,- EUR (cpок использования абонемента,  2 месяца со дня покупки).

 

МАССАЖ ГОЛОВЫ И ЛИЦА 
Массаж головы – это процедура, которая обладает как приятным ощущением, так и лечебным эффектом. Этот массаж полезен людям которые занимаются активной умственной деятельностью, а так же при проблемах со сном, хронической усталостью, повышенной тревожностью. Плавные поглаживания и лёгкие нажатия, стимуляция определённых точек  даёт хороший эффект: снятие напряжения и усталости, усиления кровообращения, снятия спазмов и зажимов,  глубокое расслабление. Массаж следует рассматривать, не только как вспомогательное средство при заболеваниях, но и как профилактическое, прежде всего для предупреждения заболеваний и организма вредным факторам окружающей среды и конечно, для снятия переутомления и напряжения. Массаж  рекомендуется проходить курсами, таким образом наш организм получает полный комплекс расслабления, проработки застойных процессов в организме, которое является основным в  массажах.
Противопоказание: поражения кожи головы: травмы, грибковые поражения, наличие на лице патологически расширенных сосудов,тромбозы, сердечные патологии, острые заболевания (инфекционные или любой другой природы), обострение хронических заболеваний, повышенная температура, вызванная неизвестной причиной, эпилепсия, онкологические заболевания.
Массаж проводится как с маслом, так и без добавления масла (по желанию клиента).
Продолжительность: 1 час.
Стоимость: 45,- EUR

 

МАССАЖ СТОП

Устраняет отёчность ног, помогает избежать плоскостопия и варикоза, оказывает общий и локальный оздоравливающий эффект, благодаря чему его полезное действие распространяется не только на нижние конечности, но и на связанный с ними позвоночный столб. Таким образом, могут устраняться не только боли в ногах, но и боли в области спины, благодаря массажу можно достичь максимального расслабления тела. Полное расслабление способствует снятию стресса. В стопах находятся все нужные точки, благодаря массажу которых человек может обрести крепкое здоровье Массаж ног облегчает  выведения шлаков из организма. Массаж стоп может помочь человеку гармонизировать нарушения гормональной сферы, аллергические нарушения, нарушения желудочно-кишечной системы,головные боли.  

Массируемая зона: ноги, стопы.

Продолжительность процедуры 45 мин.

Стоимость 30,- EUR

Стоимость 5 сеансов: 130,- EUR (cpок использования абонемента,  2 месяца со дня покупки). 

 

АдресУлица Валентина 16, 3-й этаж, Рига (Пардаугава)

По предварительной записи по тел. 29140432
 
Есть возможность приобрести подарочную карту и сделать своим близким незабываемый подарок, который принесёт не только удовольствие, но и пользу здоровью.
 
---

Atrašanās vieta: Centra ATMA telpas, Valentīna iela 16, Rīga (Pārdaugava)

Pēc iepriekšēja pieraksta pa tālr. 29140432

 

Iespējams iegādāties dāvanu karti, tā būs lieliska dāvana jūsu draugiem un tuviniekiem.