Masāžas pie Indras Vanagas

Ajūrvēdiskā muguras masāža

Tā ir efektīva masāžas tehnika, kas palīdz atslābināt muguras muskuļus, sākot no sēžas līdz pat pakausim, izmantojot siltu bāzes eļļu un aromātiskās eļļas. Ajūrvēdiskā muguras masāža

mazina ne tikai fizisko sasprindzinājumu, bet arī smalkajā līmenī palīdz sajust mieru un atslābumu. Uzlabo asinsriti, palīdz sajusties mundram un veselam.

Masējamā zona: sēža, mugura, plecu-kakla zona un pakausis.

Procedūras ilgums: 45 min

Cena: 30 EUR

 

Ajūrvēdiskā, vispārējā ķermeņa masāža

Ajūrvēdiskā, vispārējā ķermeņa masāža noņem nogurumu, mazina sāpes locītavās, muskuļos, palīdz uzlabot asinsriti, paātrina gremošanas procesus, palīdz atslābināties, ārstē psihosomātiskās slimības, uzlabo miegu. Stimulē ādas dabīgās funkcijas, uzlabojot tās vispārējo stāvokli.

Masējamā zona: mugura, plecu-kakla zona, rokas, kājas, pēdas un vēders.

Procedūras ilgums: 1 h 15 min

Cena: 40 EUR

 

Plecu - kakla zonas masāža

Tā ir aktīva masāžas tehnika, kas palīdz efektīvi mazināt sasprindzinājumu muguras augšdaļā, kaklā. Tā uzlabo asinsriti, mazina muskuļu un galvassāpes, koriģē asinsspiedienu, atvieglo košļāšanas un rīšanas procesus. Uzlabojas stāja.

Masējamā zona: muguras augšējā daļa un plecu daļa (trapecveida muskulis), kakla aizmugurējā

un sānu virsmas.

Procedūras ilgums: 20/25 min

Cena: 20 EUR

 

Reflektorā pēdu masāža

Reflektorā pēdu masāža ne tikai mazina sasprindzinājumu, bet arī stimulē, attīra un līdzsvaro visu orgānu darbību, jo pēdās atrodas visa ķermeņa projekcija, punkti, kurus masējot, uzlabojas pašsajūta. Šī masāža mazina tūsku kājās, tai piemīt lokāls un vispārējs veselību uzlabojošs efekts.

Masējamā zona: ikri, pēdas.

Procedūras ilgums: 40 min

Cena: 30 EUR

 

Kāju aizmugurējās virsmas masāža

Mazina sasprindzinājumu muskuļos un mazina tūsku, būtiski uzlabojot asinsriti un limfas atteci.

Masējamā zona: augšstilbi, ikri.

Procedūras ilgums: 30 min

Cena: 25 EUR

 

Abdominālā (vēdera) masāža

Abdominālā masāža tā ir vēdera dobuma orgānu masāža caur vēdera priekšējo sienu, pielietojot speciālus paņēmienus. Šai masāžai ir terapeitiska iedarbība, tā palīdz uzmanīgi un efektīvi atjaunot un uzturēt orgānu funkcijas. Masāžas mērķis ir mazināt tonusu vēdera rajonā, noņemt spazmas, uzlabot asinsriti, tādējādi mazinot tūsku, uzlabojot orgānu darbību; normalizēt un stimulēt vielmaiņas procesus, risināt vēdera aizcietējuma problēmas. Tāpat šī masāžas palīdz uzlabot ādas stāvokli, jo no organisma tiek izvadīti toksīni, kas rodas organismā, iekšējo procesu rezultātā.

Vienas procedūras ilgums: 40-50 min

Cena: 35 EUR

PIETEIKŠANĀS

Visus pieejamos masāžu laikus un datumus atradīsiet te:

https://lolo.id/company/atma-yoga/

 

Pieteikšanās (lejuplādējot aplikāciju iespējams arī veikt samaksu caur internetbanku): https://lolo.id/company/atma-yoga/

vai rakstot / zvanot +371 26099382

MASĀŽAS KABINETA ATRAŠANĀS VIETA

ATMA YOGA studija Zasulaukā, Valentīna ielā 16, Rīga - 3. stāvs

Durvju kods lejā 1970