DISTANCĒTIE REIKI APĻI

Jau vairākus gadus centra “ATMA” ietvaros notiek distancētie Reiki apļi, kuros piedalās cilvēki no dažādām valstīm. Kā Reiki enerģijas saņēmēji, tajos var pievienoties jebkuršs cilvēks, kuram nepieciešama palīdzība dažādos veselības jautājumos. Kā arī tā ir lieliska iespēja visiem tiem, kuriem ir 2. un 3. Reiki pakāpe, padziļināt savu praksi, palīdzēt cilvēkiem, kuriem tas ir nepieciešams, kā arī pašiem saņemt palīdzību, kad tas ir vajadzīgs. 

Distancētie Reiki apļi notiek divas reizes nedēļā- katru sestdienu un svētdienu, plkst.21.00 pēc Rīgas laika, un ilgst 20 minūtes.

 

Lai tajos piedalītos, jums ir nepieciešams piereģistrēties mūsu forumos:

uz sestdienas apļiem: http://www.atma.co.il/forum

uz svētdienas apļiem: http://atma.guru/atma_forum

 

Forumā http://atma.guru/atma_forum jūs varat iepazīties ar dalības noteikumiem, ar dalībnieku atsauksmēm, Alekseja Meredova atbildēm uz jautājumiem par Reiki praksi, kā arī citiem interesantiem materiāliem par Reiki sistēmu.

Ja jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrību gadījumā, jūs varat vērsties pie Reiki meistares, Alekseja Meredova skolnieces Marinas Vorobjovas (Ašokas), zvanot pa tālruni 29140432 vai rakstot mums uz atma.lv@gmail.com.

Pievienojaties mums un praktizēsim kopā!

 

ДИСТАНЦИОННЫЕ КРУГИ РЭЙКИ

Уже несколько лет в рамках центра “АТМА” проходят дистанционные круги Рэйки, в которых участвуют люди из разных стран. Это замечательная возможность для всех, у кого имеется 2-я и 3-я ступень Рэйки, углубить свою практику, помочь людам, которым это нужно, и также самим получить помощь, когда это нужно. Дистанционные круги проходят два раза в неделю: по субботам и воскресеньям в 21.00 по Рижскому времени, и длятся 20 минут.

 

Для участия вам нужно зарегистрироваться на наших форумах:

круги по субботам: http://www.atma.co.il/forum

круги по воскресеньям: http://atma.guru/atma_forum

 

На нашем форуме http://atma.guru/atma_forum вы можете ознакомиться с условиями участия, отзывами, ответами от Алексея Мередова, а также с другими интересными материалами о Рэйки системе.

При появлении вопросов, пожалуйста, обрашайтесь к мастеру Рэйки, ученице Алексея Мередова, Марине Воробьёвой (Ашоке) по телефону 29140432 или пишите нам - atma.lv@gmail.com. 

Присоединяйтесь к нам, будем практиковать все вместе!