PUMSAVANA. Vēdiskais rituāls sievietēm

Pumsavana vrata ir vēdiskais rituāls sievietēm, kura ietvaros sieviete gada garumā apņemas ievērot izvēlētās askēzes, ar mērķi piepildīt kādu savu vēlmi. Vēdiskais stāsts par rituāla rašanos, kā arī detalizēts iespējamo askēžu saraksts un kalpošanas veidi aprakstīti Šrimad Bhagavatam 6. dziesmā.

 

Pumsavanas rituālu, mūsdienām piemērotu, uz Rietumu pasauli atnesa starptautiskā centra ATMA skolotāji Aleksejs Meredovs (Atma Svarup) un Natālija Čehovska (Karma Shakti). Latvijā tas notiek jau padsmit gadus, pulcējot pāri simtam sievietes no visas Latvijas un dažas sievietes arī no mūsu kaimiņu zemēm- Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas. 

 

Pumsavanas rituāls ik gadu sākas novembra beigās/decembra sākumā (atbilstoši mēness fāzēm). Šajā pirmajā tikšanās reizē visas kopā sanākušās sievietes klātesošos iepazīstina ar askēzēm, kuras uzņemas pildīt turpmākā gada garumā.

 

Tā kā mūsdienu skrejošajā ikdienā reti kurai izdodas saskaņā ar augstākajiem standartiem kalpot Pumsavanas dievībām katru dienu, tad mēs satiekamies vienu reizi mēnesī, lai kopīgi veiktu rituālu. Un arī lai padalītos, kā katrai klājas ar izvēlēto askēžu izpildi, vēlmes piepildīšanos.

 

Ikmēneša tikšanās reizēs aicinām ciemos mūsu draugus un atbalstītājus, kuri piedalās uguns rituālā un pēc tam tiek cienāti ar sieviešu sarūpēto prasādu (Dievam piedāvāto mielastu).

  

Bildes no brīnišķīgajām un iedvesmojošajām Pumsavanas tikšanās reizēm vari aplūkot ATMA Center LV Facebook lapā (spied uz saiti)!

 

GATAVOJAMIES JAUNAJAM PUMSAVANAS GADAM (2023. / 2024.g.)

Jau 19. novembrī mēs uzsāksim jaunu izziņas un atklāsmju pilnu ceļu vēdiskā sieviešu rituāla PUMSAVANA ietvaros gada garumā. 

Tas notiks vienlaicīgi gan klātienē (Rīgā, Centra ATMA telpās), gan tiešsaistē latviešu un krievu valodās, pulcējot dalībnieces gan no Latvijas, gan tālākām zemēm . 

 

Šis būs jau piecpadsmitais gads, kopš pulcējam sievietes no visas pasaules, lai kopīgā un tajā pašā laikā ļoti personīgi individuālā ceļā - augtu, attīstītos un piepildītu savus sapņus. 

 

Pumsavana ir unikāls, ļoti sens svētajos rakstos aprakstīts rituāls, kurš palīdz sievietēm piepildīt gan materiālās, gan garīgās vēlmes, to savai mīļotajai sievai sastādīja mistiķis, jogs un gudrais Kašjapa Muni.

 

Šī rituāla ietvaros sieviete gada garumā apņemas ievērot izvēlētās askēzes, ar mērķi piepildīt kādu savu vēlmi. Paralēli tam notiek arī attīrīšanās un dziļāks sevis iepazīšanas process.

Šis rituāls darbojas ļoti spēcīgi unir palīdzējis patiesi mistiskā veidā (tā stingrības un rituālu dēļ) realizēt pat neticamas vēlmes tā dalībniecēm un viņu ģimenēm - satikt mīlošu partneri, kļūt par vecākiem, uzlabot veselību un un atrisināt daudzas problēmas pareizā veidā no Karmas likumu un Lielo Vēdu Zināšanu viedokļa.

 

Ja plāno pievienoties Pumsavanas rituālam 19. novembī,  lūdzu aizpildi šo anketu: https://forms.gle/GbxqerNSwt7iu4UN8

 

 

Tāpat aicinam Tevi pievienoties centra ATMA skolotāju Alekseja Meredova (Atma Svarup) un Natālijas Čehovskas (Karma Shakti) izveidotajam čatam Telegram platformā, kur ir iespēja uzzināt par Pumsavanu vairāk un uzdot viņiem savus jautājumus: https://t.me/pumsavana 

 

Šobrīd tur notiek aktīva komunikācija un gatavošanās uzsākt jauno Pumsavanas gadu, ir daudz jautājumu un atbilžu, video u.c. veida materiāli.

Noteikti pievienojies šim čatam, ja plāno uzsākt šī gada Pumsavanu, lai esi lietas kursā par visām niansēm!

 

Natālija Karma-Šakti lekcija: Sieviešu vēdiskā Pumsavanas rituāla tantra. Askēzes, kas piepilda vēlmes.

Natālija Čehovska (Karma Shakti) par askēzēm - speciāli Rīgas Pumsavanai 2022.g.

Aleksejs Meredovs par Pumsavanas rituālu

Pumsavanu norises vieta - Centra ATMA Telpas Pārdaugavā, Valentīna iela 16, 3. stāvs pa labi (Zasulauks)

Ja vēlies atnākt ciemos uz Pumsavanu, tad aizpildi zemāk esošo pieteikuma formu, lai mēs zinām arī to, uz cik viesiem gatavot svētku mielastu:

Pieteikšanās formas aizpildīšanas instrukcija:

Name - Tavs vārds, uzvārds
E-mail - e-pasta adrese

Telephone nr. - Tavs telefona nr.
Message - ieraksti Pumsavanas datumu, kurā ciemosies

 

+ ieraksti lodziņā redzamo burtu/ ciparu kombināciju (aizsardzībai pret mēstulēm), 

nospied SEND un Tavs pieteikums nonāks tieši mūsu e-pastā!

 

Mums ir patiess prieks uzņemt ciemiņus, gaidīsim Tevi!

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Ja apsver domu nākotnē pievienoties Pumsavanas rituālam:

lūdzu, aizpildi zemāk esošo pieteikuma formu un mēs Tev ziņosim, kad formēsies jauna Pumsavanas grupa, un līdz ar to uzaicināsim arī uz kopā sanākšanu, kurā iepazīstināsim Tevi vairāk ar šo rituālu un tā norisi.

 

Pieteikšanās formas aizpildīšanas instrukcija:

Name - Tavs vārds, uzvārds
E-mail - e-pasta adrese

Telephone nr. - Tavs telefona nr.
Message - vieta Taviem jautājumiem un komentāriem

 

+ ieraksti lodziņā redzamo burtu/ ciparu kombināciju (aizsardzībai pret mēstulēm), 

nospied SEND un Tavs pieteikums nonāks tieši mūsu e-pastā! 

Please enter the code:

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

ANIMĀCIJAS FILMA PAR PUMSAVANAS RITUĀLU

Piedāvājam jums iepazīties ar stāstu par Marutu dzimšanu un Pumsavanas rituālu, kas ir aprakstīts Šrīmad Bhagavatam svētajos rakstos, caur šo brīnišķīgo animāciju, kuras autori ir Līga Pipare, Lelde Vīnkalna un Jeļena Horste-Pirha (Rīga, 2012).