SHRADDHA. Senču piemiņas rituāls

Šis senais, vēdiskais rituāls tiek veikts senču piemiņai un savas dzimtas karmas attīrīšanai-tas sadedzina negatīvo dzimtas karmu un palīdz atrisināt karmiska rakstura problēmas vai mazināt lāstus, kas nodoti no paaudzes paaudzēs. Vārds "šraddha" tulkojumā no sanskrita nozīmē "pieminēšana". Tas ir spēks, ko mēs nododam saviem senčiem un saņemam atpakaļ kā dzimtas svētību. Arī pēc nāves aizgājējiem ir nepieciešamas mūsu rūpes un uzmanība. Mums, savukārt, ir nepieciešams apzināties savas saknes un dzimtas uzdevumus. Noteiktos laikos sistemātiski veikta Šraddha nopietni atvieglo cilvēka likteni.

 

Shraddhas rituāls Rīgā norisinās aptuveni 4. reizes gadā.

Nākamie Shraddhas sanākšanas datumi:

2023. gada 9. septembris un 14. oktobris

 

 

Klātienē Centrs ATMA, Pārdaugava, Valentīna iela 16, 3. stāvs pa labi

Un paralēli tiešsaistē - Zoom platformā

 

Sīkāka infromācija un pieteikšanās TE.

 

ближайшиe даты Шраддхи - 9 сентября и 14 октября (главная Шраддха всего года). Зарегистрироваться на выбранную дату можно по ссылке тут.

 

Ja vēlies kādreiz piedalīties Shraddhas rituālā un saņemt savā epastā informāciju par tā norisi, lūdzu, aizpildi pieteikuma formu zemāk.

Ведический ритуал «Шраддха»

Шраддха переводится с санскрита как «памятование». Это сила, которую мы передаём своим предкам и получаем взамен благословение рода. Смерти нет. Но и после смерти ушедшие от нас нуждаются в заботе и внимании. А мы, в свою очередь, должны понять свои корни и задачи своей семьи. Этот ритуал поминовения сжигает негативную карму рода и помогает людям решить проблемы кармического характера или ослабить проклятия, передающиеся из поколения в поколение. Систематическое выполнение Шраддхи в положенное время серьёзно облегчает судьбу человека. 

 

Vēlies kādreiz piedalīties Shraddhas rituālā un saņemt jaunumus par tā norisi tieši savā epastā? Tad aizpildi pieteikuma formu zemāk

Pieteikšanās formas aizpildīšanas instrukcija:


Name - Tavs vārds, uzvārds
E-mail - e-pasta adrese

Telephone nr. - Tavs telefona nr.
Message - vieta Taviem komentāriem un jautājumiem

 

+ ieraksti lodziņā redzamo burtu/ ciparu kombināciju (aizsardzībai pret mēstulēm), nospied SEND un Tavs pieteikums nonāks tieši mūsu e-pastā! 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Šī sadaļa tiks vēl papildināta!

Informācijas avots: A.Meredova (Atma Svarup) lekcijas. Materiālu pārpublicēšana un izmantošana atļauta tikai ar atbilstošām atsaucēm un Centra "ATMA" piekrišanu.