Sieviešu-māmiņu kluba grāmatplaukts

Kluba māmiņas ar prieku padalīsies savā starpā ar noderīgu literatūru par bērniņa gaidīšanu, audzināšanu, attīstību, barošanu u.c. tēmām.

 

Grāmatplaukta saturu skati zemāk!

 

Sev interesējošo grāmatu lūdz atnest pie grāmatas norādītajai īpašniecei! Ja nepieciešams, lūgumu vari nodot caur mums, atsūtot e-pastu ar norādi "SMK grāmatplauktam" un interesējošās grāmatas nosaukumu uz atma.lv@gmail.com 

 

Ja arī Tev ir kāda grāmata, ar kuru labprāt padalītos ar SMK dalībniecēm, ievietojot kopīgajā Grāmatu plauktā, sūti ziņu ar iepriekš minēto norādi un grāmatas nosaukumu mums uz e-pastu un pievienosim to šajā sadaļā! :)

"Gaidības un radības ar prieku"

Autore: Rozenbaha Linda

 

Grāmatā iekļautie temati: Likumsakarības, kas ietekmē dzemdību gaitu, sākot jau ar grūtniecības laiku, beidzot ar dzemdībām. No pazīstamā uz nepazīstamo - kuras ierastās dzīves norises var palīdzēt mums saprast, kāda varētu būt mūsu reakcija dzemdībās, kā varētu dzemdības uztvert mierīgi, ar izpratni. Kā izkopt intuīciju, un kā tā var palīdzēt pozitīvu dzemdību plānošanā. Bailes, un kā var tās pārvarēt. Praktiski padomi labākai dzemdību norisei. Vai mediķiem vienmēr ir taisnība, un kur sākas vecāku atbildība. Gaidības un radības - ne tikai fiziska norise. Kas ar sievieti notiek dvēseliski grūtniecības un dzemdību laikā.

 

Grāmatas īpašnieces: Elīna, Agnese

"Bērna Vadīta Ēšana"

Autores: Replija Džila, Murketa Treisija

 

Apraksts: Aizmirstiet par bērnu biezenīšiem, ēdiena smalcināšanu un mazajām karotītēm, par ēdiena normēšanu porcijās un ēdienreižu grafikiem - uzticieties bērnam un ļaujiet viņam ēst pašam, kad un kā viņš to vēlas!

 

Grāmatas īpašnieces: Anda, Laura

"Vislaimīgākā mazuļa ceļvedis lieliskam miegam"

Autors: Karps Hārvijs dr.

 

Apraksts: Grāmatā tiek piedāvātas mūsdienīgas un inovatīvas idejas, kā veidot mazuļa dienas režīmu, lai mazinātu diendusu un uzlabotu nakts miegu jau pirmajās dzīves nedēļās, un kā nakts raudāšanu pārvērst ilgstošā, spirdzinošā miegā. Tiek sniegti vērtīgi ieteikumi, kā samazināt zīdaiņa pēkšņas nāves sindroma un pēcdzemdību depresijas risku, kā atradināt bērnu no knupīša un kā piedabūt nevaldāmu divgadnieku jūs uzklausīt un rosināt viņā vēlmi sadarboties. Ja esat zīdaiņa vai maza bērna vecāki, šī grāmata būs neatsverams palīgs dzīves grūtākajos brīžos! Autors ir slavens ar apbrīnojamu izpratni par bērnu audzināšanas aktuālākajām problēmām, viņš atrod risinājumus, kas ir vienkārši, praktiski un sniedz ātru rezultātu.

 

Grāmatas īpašnieces: Elīna, Anda

"Pirmo nedēļu brīnums"

Autori: Klauss H. Maršals, Klausa H. Filisa

 

Apraksts: Tikko pasaulē nākuši mazuļi spēj daudz vairāk, nekā ilgu laiku tika uzskatīts. Autori atklāj pārsteidzoši citādu jaundzimušo – mazu cilvēku ar piecām maņām, kas ir pilnībā gatavs veidot attiecības ar saviem aprūpētājiem. Šī ir grāmata visiem tiem, kas vēlas veidot cieņpilnas attiecības ar bērnu jau no pirmajām viņa dzīves stundām, dienām un nedēļām, respektējot mazā cilvēka spējas, sajūtas un vajadzības. 

 

Grāmatas īpašniece: Elīna

"Vieglu dzemdību metode"

Autori: Dr. Govri Motha, Kārena Svona Maklauda

 

Apraksts:

"Mani vienmēr ir mulsinājis fakts, ka daudzas sievietes grūtniecības laikā vairāk rūpējas par bērnistabas sagatavošanu nekā par savu ķermeni – pašreizējo bērna mītni.”

Dr. Govri Motha

Dr. Govri Motha ir izveidojusi īpašu programmu sievietēm grūtniecības laikā, lai bērna gaidīšana kļūtu par vienu no skaistākajiem dzīves posmiem un dzemdības – par miera, intimitātes un mīlestības pilnu pieredzi.

Topošajām māmiņām būs viegli sekot šai programmai. Tajā iekļauti diētas ieteikumi, uztura bagātinātāji, masāžas paņēmieni, dziļa muskuļu relaksācija, vizualizācija, vēdera tonizēšana, kā arī aknu, sirds un aizkuņģa dziedzera dziedināšana.

 

Grāmatu īpašnieces: Elīna, Ieva B.

Откровения матери о родах, и не только о них

Autors: Алла Васильевна Киржаева

 

Apraksts:

Что такое беременность и роды? Для современных врачей это, скорее, дело техники и существующих установок, что проходить они должны по установленным параметрам. В восприятии большинства мамочек, папочек беременность и роды – явление материального плана, обыденность с теми или иными отклонениями. Алла Киржаева смотрит на это абсолютно иначе. Многолетняя врачебная ветеринарная практика не помешала, а, наоборот, помогла ей понять, как далеко все мы, прежде всего мамы и папы, ушли от природы, как перестали доверять себе, своему организму, а главное – доверять ребёнку, который лучше всех знает, как и когда прийти в этот мир, и к нему надо лишь прислушиваться.

 

Grāmatas īpašniece: Ieva B.

 

Grāmata internetā - info par lejuplādes iespējām, skatīt te!