GAISA JOGA BĒRNIEM (6-10 gadi) ZASULAUKĀ

Bērna acīm:

Joga – tā ir jautrība, spēles, kustības, daudz dziļu ieelpu un izelpu, kā arī kārtīga relaksēšanās nodarbību noslēdzot. Katrai nodarbībai ir sava tēma - gada laikā pētām gan jogas teoriju, gan paši sevi (elpa, kustība, emocijas), gan arī pasauli ap mums (svētki un svinamdienas, ekoloģija un daba, citas valstis, flora, fauna un kultūras).

 

Vecāku acīm:

Regulāras jogas nodarbības uzlabo bērnu lokanību, izturību, koordināciju un ķermeņa apzinātību. Uzlabo koncentrēšanās spējas, iemāca kontrolēt savas emocijas un relaksēties. Caur jogas spēlēm un pozīcijām bērns labāk iepazīst savu iekšējo būtību, iegūst pārliecību par sevi un savām spējām, kā arī attīsta dziļākas attiecības ar apkārtējo pasauli.

 

Par pasniedzēju:

Elīna Seņkova – hatha, gaisa, bērnu, pusaudžu un ģimeņu jogas pasniedzēja ATMA YOGA studijā. Abas ar septiņgadīgo meitu jogo kopā jau kopš jaunkundzes pirmajiem dzīves mēnešiem :) 

 

Nodarbību norises vieta: Zasulauks, Valentīna iela 16, 3.stāvs (durvju kods 1046)

 

Cik kas maksā - CENRĀDIS teiks priekšā!

 

Iepriekšēja pieteikšanās sūtot sms uz tel. 27274744 (Elīna)

GAISA JOGA NODARBĪBA BĒRNIEM (6-10 gadi)

Vecumā,  kad spēles un zvēru tēlošana "vairs nav modē" un gribās jau būt nedaudz lielam, mēs kāpjam lakatos un jogojam jau nopietnākā gaisotnē. Vecumposmā, kad ķermenis stiepjas kā garā pupa, mācīsimies to skaisti pārvaldīt caur gaisa jogas lakatu piedzīvojumu.

 

Nodarbības ilgums 60min + tēja pēc nodarbības

 

Apģērbs: krekliņš ar piedurknēm (īsām vai garām - atkarībā no sezonas), ērtas sporta bikses / legingi un basas kājas vai zeķītes. 

 

Nodarbību laikus skatiet aktuālajā kalendārā!