GAISA JOGA PUSAUDŽIEM ZASULAUKĀ (11-15 gadi)

Pusaudža vecums ir visnotaļ trauksmains - starp skolu, ārpusklases nodarbēm un draugiem, atzīmēm, pašnovērtējumu un apkārtešo vērtējumu. Pa vidu tam visam pats pusaudzis - nedaudz samulsis, ne vairs bērns, bet ne īsti vēl pieaugušais. Jogas nodarbībās pusaudžiem uzsvars tiek likts uz jogas trīsvienības - ķermenis, prāts un elpa - harmonizēšanu un savienošanu. Lai satraukuma mirkļos, pusaudzim vienmēr "pa rokai" ir prasmes, kā ar to tikt galā.

 

Joga pusaudžu vecumā palīdz mazināt stresu un nodrošina rāmāku pāreju uz pieaugušā cilvēka dzīvi. Kā arī spēcina kaulus un muskuļus, uzlabo stāju, palīdz cīņā ar lieku svaru, iemāca pareizi elpot, uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spējas, māca pieņemt situāciju bez satraukumiem un dusmām.

 

Katrai nodarbībai ir sava tēma - gada laikā pētām gan jogas teoriju, gan paši sevi (elpa, kustība, emocijas), gan arī pasauli ap mums (svētki un svinamdienas, ekoloģija un daba, citas valstis, flora, fauna un kultūras).

 

Nodarbības ilgums 60min

 

Norises vieta: ATMA YOGA studija Zasulaukā, Valentīna ielā 16

 

Apģērbs: krekliņš ar piedurknēm (īsām vai garām - atkarībā no sezonas), ērtas sporta bikses / legingi un basas kājas vai zeķītes. 

 

Nodarbību laikus skatiet KALENDĀRĀ un mūsu FacebookInstagram kontos!

 

Cik kas maksā - CENRĀDIS teiks priekšā!

 

Iepriekšēja pieteikšanās:

https://lolo.id/company/atma-yoga/

vai sūtot sms uz tel. 27274744 (Elīna)