HATHA jogas nodarbības krievu valodā, Artjoma Čeremisina vadībā

Klātienē un tiešsaistē ceturtdienās 18.30-20.00

Pieteikšanās:

 https://lolo.id/company/atma-yoga/ 

vai sūtot sms "Nodarbības datums un laiks, Tavs vārds un uzvārds" uz +371 27274744

Hatha jogas nodarbības ATMA YOGA studijā balstās uz klasiskās Himalaju jogas principiem - katra nodarbība sākas ar ķermeni iesildošajiem vingrojumiem un asanām, kas plūstoši pāriet statiskās jogas pozās jeb asanās, un nodarbības noslēgumā - pranajamas jeb elpošanas tehnikas un relaksācija. 

 

Grupai var pievienoties jebkurā brīdī - nodarbību intensitātes līmenis ir vidējs un tiek piemērots dalībnieku spējām. Nodarbības piemērotas arī iesācējiem.

 

  

Nodarbības vada: Artjoms Čeremisins (Ananda) krievu valodā. .

 

Artjoms nodarbojas ar jogu gandrīz divdesmit gadus, no tiem ar hatha jogu - sešpadsmit, pasniedz nodarbības no 2006. gada. Vada arī individuālās konsultācijas, piemeklējot āsanu, prānājamas un meditāciju prakses. No 2006. gada apgūst vēdisko astroloģiju (džoitiš) un sniedz astroloģiskās konsultācijas.

 

Ko jums dos nodarbības: 

 • Jaunus spēkus un dzīvības sajūtu ķermenī
 • Prāta un ķermeņa atslābināšanos, līdz ar to - izjutīsiet lielāku mieru, stabilitāti un līdzsvaru
 • “Šeit un tagad” jeb klātesamības sajūtu, jo pateicoties jogai psihe atslābinās un prāts kļūs apzinātāks
 • Vielamiņas uzlabošanos (pie tam, sākt nodarboties ar jogu iesaka tieši starpsezonā, kad ķermenī aktīvāka ir smalkā dzīvības enerģijas (prānas) plūsma) 

 

Nodarbībā:

 • Iesildīšanās un stimulējošie vingrojumi - vjaimas
 • Pamatdaļa - āsanas jeb statiskie vingrojumi saspringto muskuļu stiepšanai un atslābināšanai, kā arī ķermeņa nostiprināšanai 
 • Prānājama - elpošanas prakses, kas palīdz attīrīt ķermeni no toksīniem, nomierināt prātu un uzlabot koncentrēšanos
 • Relaksācija un patīkama atpūta noslēgumā. 

Nodarbību laiks un vieta

Nodarbību norises laiks: ceturtdienās 18.30-20.00

 

Dalība: 

ATMA studijā viss nodarbībām nepieciešamais inventārs ir uz vietas. Apģērbu jogas nodarbībai izvēlaties ērtu un sportiskai nodarbībai atbilstošu. Jogojam ar basām kājām, līdz ar to nekādi sporta apavi nav nepieciešami.

 

Norises vieta: 

Tiešsaistē - ZOOM platformā

Klātienē - ATMA YOGA studija Pārdaugavā (Zasulaukā) Valentīna ielā 16, 3.stāvs pa labi (trepītes uz augšu) - skatīt karti zemāk! (pie Zasulauka stacijas, ieeja tuvākā Valentīna un Tapešu ielas krustojumam). Durvju kods lejā: 1970

 

Nokļūšana ar sabiedrisko transportu:

 • vilciens līdz pieturai "Zasulauks";
 • 2.tramvajs līdz pieturai "Kalnciema iela" vai "Zasulauka stacija";
 • 22., 32., 43., 53. autobuss līdz pieturai "Dreiliņu iela".

Waze un Google maps: ATMA Center Latvia

Auto brīvi var novietot uz ielas.

 

Pieteikšanās:

 https://lolo.id/company/atma-yoga/ 

vai sūtot sms "Nodarbības datums un laiks, Tavs vārds un uzvārds" uz +371 27274744

Artjoms Čeremisins nedaudz par sevi, jogu un savu jogas ceļu:

"Esmu dzimis Ukrainā, Dņepropetrovskā. Vispār, jau bērnībā pasaule man šķita un joprojām šķiet interesanta vieta, savukārt izziņa - tas ir viens no galvenajiem stimuliem manā dzīvē. Tas ir bezgalīgs, pārsteidzošs un aizraujošs process.

 

Kad man bija 19, nepārvaramā vēlme izzināt un rast skaidrojumus dzīves likumiem aizveda mani pie vēdiskās kultūras un jogas praksēm. Es meklēju atbildes uz jautājumiem, un tieši šajā tradīcijā es tās atradu. Uzskatu, ka nav spēka augstāka par jogu - es tam nevis vienkārši ticu, bet gan zinu. Laba jogas nodarbība ir spējīga paveikt mazus brīnumus, nemaz nerunājot par prānājamas un meditāciju praksi.

Jogā nav nepieciešams steigties, tiekties kaut ko pierādīt sev vai citiem. Tajā ir nepieciešams būt klusam, uzmanīgam, apmierinātam, jo pat visvienkāršākā āsana ar pienācīgu attieksmi pret to var sniegt ļoti daudz.

Prakse ir ļoti garšīga, atliek vien to paskaidrot savam prātam, pamazām, pacietīgi un ar labestību. Joga - tas ir kā okeāns, bezgalīgs un pilns ar mirdzošiem dārgumiem, un pēc tam tu ieraugi, ka okeāns pats par sevi ir dārgums :) ” 

 

JOGA NIDRA (dziļā relaksācija) - reizi mēnesī!

Klātienē ATMA studijā un tiešsaistē ZOOM platformā

Reizi mēnesī, vienu piektdienas vakaru (18.30-20.00 / 19.00-20.30), Artjoms vada JOGA NIDRU jeb dziļās relaksācijas nodarbības, kur aicina cilvēkus caur šo brīnišķīgos jogas prakses veidu - atbrīvoties no iekšējā saspringuma, smelties mieru, atjaunot spēkus un piepildīt savas enerģijas rezerves. 

 

Arī šajās nodarbībās ir iekļauta ierastā jogas prakse - iesildīšanās vingrinājumi, asanas un pranajama (elpošanas vingrinājumi) - taču vismaz puse nodarbības tiek pavadīta Shavasanā jeb nedzīvajā pozā, klausoties pasniedzēja norādēs, kuras laikā dalībnieki piedzīvo īpašu meditācijas veidu robežstāvoklī starp miegu un nomodu. 

 

 

JOGA NIDRA - tā ir jogas prakse, kas sistēmātiski atslābina visu ķermeni un prātu, atjauno un atbrīvo enerģiju dziļi audos, un tai ir spēcīgs potenciāls stiprināt un izplest apziņu.  

 

Ieguvumi no Joga Nidras prakses:

*) mazinās trauksme - muskuļu atslābināšana ir tikpat svarīga kā darbs pie to attīstīšanas. Šo divu aspektu balanss ir tas, kas mums sniedz lielisku fizisko veselību. Iemācoties atslābināt muskuļus, mēs mācāmies nomierināt prātu, tādējādi samazinot trauksmes līmeni.

*) uzlabo imūnsistēmas darbību - relaksācija ir vislabākā pretinde ķermeņa piesārņojumiem. Kad prāts un ķermenis ir relaksēti, nervu sistēmai tiek dota iespēja atjaunoties un aktivizēties, nostiprinot organisma dabīgās dziedināšanas spējas.

 

*) atbrīvo no stresa. Ar šo apzināto meditāciju smadzenes iedarbojas uz smadzeņu garozas savienojumiem. Kad tiek veidota racionāla doma, savienojumi kļūst stiprāki un savstarpēji vairāk savienoti. Amigdala (baiļu mājvieta) kļūst mazāka, sniedzot iespēju ikdienā tikt galā ar dzīvi un stresa situācijām daudz mierīgāk.

*) ar joga nidras palīdzību var maigi un pakāpeniski strādāt arī ar nepārstrādātajām emocijām, savu raksturu un prāta spējām.

*) kā arī attīstīt prasmi ikdienā vadīt savu ķemeni un apziņu patstāvīgiem spēkiem.

 

 

 

Nodarbības notiek krievu valodā. Šī prakse ir piemērota un pieejama ikvienam cilvēkam.

Aktuālos Joga Nidras datumus skat. mūsu NODARBĪBU KALENDĀRĀ.

 

 

Dalība nodarbībā (1.5h):

 • Klātienē 12 eur (var izmantot hathas u.c. nodarbību abonementus)
 • Tiešsaistē 9 eur

 

ATMA studijā viss nodarbībām nepieciešamais inventārs ir uz vietas. Uz joga nidra nodarbībām vēlams paņemt līdzi siltāku zeķu pāri un džemperi.

  

Iepriekšēja pieteikšanās klātienes nodarbībai Lolo sistēmā!

Pieteikšanās tiešsaistes nodarbībai, sūtot sms vai whatsapp ziņu uz +371 27274744.

 

 

Joga Nidra ir sistemātiska dziļas un apzinātas atslābināšanās tehnika.

Tās laikā notiek pilnīga fiziska, garīga un emocionāla relaksācija.

Joga Nidras prakses laikā fiziskais ķermenis atrodas miega stāvoklī, bet prāts darbojas dziļākos apziņas līmeņos.

Joga Nidrā prāts tiek atdalīts no ārējās apziņas un miega, tādējādi tas kļūst ļoti spēcīgs un var tikt izmatots, piemēram, lai uzlabotu atmiņu, izplestu apziņu jaunām zināšanām un radošumam vai lai mainītu savu raksturu.

Joga Nidra likvidē sasprindzinājumu gan prātā, gan ķermenī – tā dod iespēju pilnībā atpūsties un atjaunot spēkus, strādāt ar sevi un savu ķermeni, raksturu.

(Swami Satyananda Saraswati) 

 

Esiet mīļi gaidīti!

ATMA studijas atrašanās vieta