HATHA JOGA MAMMĀM AR MAZUĻIEM (vecumā no trīs mēnešiem līdz aptuveni 2 gadiem)

Joga jaunajām māmiņām ir jogas nodarbības nevis kopā ar savu mazuli, iesaistot viņu vingrojumos, bet gan jogošana, esot kopā ar viņu. Tās ir nodarbības, kurās kustības un laiks tiek veltīts SEV, kamēr mazuļi vai nu čuč, vai spēlējas turpat blakus. Šīs nodarbības ir saudzīgs veids kā atgūt formu pēc dzemdībām un kā iepriecināt ne tikai savu ķermeni, bet arī sirdi un prātu. Izejot ārpus mājas un socializējoties ar citām mammām sirsnīgā un nepiespiestā gaisotnē.

 

Tā ir brīnišķīga iespēja parūpēties par savu labsajūtu un veselību, esot kopā ar bērniņu, un nesatraukties, ko darīt, ja viņš ieraudas. Jebkurā mirklī var viņu paņemt rokās, samīļot un pabarot, jo līdzās būs tādas pašas māmiņas un mazuļi ar dabiskām un tik zināmām vajadzībām.

 

Nodarbībās tiek pievērsta pastiprināta uzmanība tām muskuļu grupām, kurām bijusi paaugstināta slodze grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību periodā.

Joga māmiņām sniegs iespēju:

  • Stiprināt muskulatūru
  • Padarīt ķermeni lokanāku
  • Noņemt sasprindzinājumu
  • Vairot un līdzsvarot dzīves enerģiju
  • Stiprināt imunitāti
  • Labāk just un saprast savu ķermeni
  • Vairot dzīvesprieku un dzīvesspēku
  • Atpūsties, relaksēties un ieklausīties sevī

 

  

Nodarbības garums 1h, norises dienas un laikus skatiet aktuālajā NODARBĪBU GRAFIKĀ!

Pēc nodarbības - brīdis tējai, kādam našķim un kopīgām sarunām

Vieta: Zasulauks, Valentīna iela 16, 3.stāvs, ATMA YOGA studija

 

Dalība: 14 EUR / 1x, pieejami arī abonementi (skat. CENRĀDI)

 

Līdzi jāņem: ērts vingrošanas apģērbs un sedziņa vai autiņš mazulim, lielākajiem bērniem līdzi var paņemt viņiem interesējošas rotaļlietas. 

 

Uz vietas nodrošinām: jogas paklājiņus, sēžamspilvenus, ūdeni

 

Studijā ir pieejama duša ar siltu ūdeni, tualete atrodas blakus, 2 m attālumā no studijas, koplietošanas telpās.

  

Iepriekšēja pieteikšanās nodarbībām obligāta!

 

Sīkāka informācija un pieraksts:

https://lolo.id/company/atma-yoga/ vai sms uz (+371) 27274744

PASNIEDZĒJA

Ieva Čeremisina  – hatha jogas pasniedzēja, centra ATMA Latvijā dibinātāja un vadītāja.

Divu bērnu mamma un dūla apmācībā.

 

 

 

"Joga kā sirdslieta un dzīves vadlīnija man ir jau padsmit gadus. Tā caurstrāvo manas vērtības un klusākos sapņus. Tas man ir ceļš uz sevis un pasaules iepazīšanu. Un galvenais - ceļš uz labāku sevi. Soli pa solim, kas dažkārt nemaz nav tik vienkārši un nesāpīgi. Tā ir nebeidzama skola, kas nepārstāj mani pārsteigt un jo dziļāk tieku, jo tālāku ceļu uz priekšu redzu. Joga tulkojā ir "saikne" un tas paskaidro vairāk kā iespējams izteikt. 

Kad pati kļuvu par mammu, man nāca vēl dziļāka realizācija, ka tieši darbs ar sievietēm, mammām un topošajām māmiņām man ir īpaši tuvs un piepildījuma nesošs. Kā arī to, cik ļoti daudz topošai un esošai māmiņai var sniegt atbalstoša vide, stiprinošas un rosinošas zināšanas un sirsnīgas rūpes par sevi pirmām kārtām. Tā pamazām es sāku veidot jauno māmiņu jogas grupas, dzīve pati atveda pirmās topošās māmiņas uz manām nodarbībām, līdz beidzot pēc otrā bērna piedzimšanas, es sāku mācīties par dūlu. Soli tuvāk skaistākam un apzinātākam  darbam ar sievieti. Vēl redzēs, kurp mani aizvedīs šis ceļš, bet viennozīmīgi varu teikt, ka mācības vien ir brīnišķīgs ieguldījums pašai sevī.

Hatha joga, kuru praktizēsim šajās nodarbībās, ir brīnišķīga prakse sava ķermeņa sajušanai, maigai iekustināšanai un stiprināšanai, elpas vadīšanai un prāta nomierināšanai, kas ir svarīga ik katram cilvēkam un jo īpaši māmiņai, kurai tik ļoti ir nepieciešams laiks sev. Laiks klātesamībā, laiks sirsnīgā vidē domubiedru vidū. Mīļi gaidīšu Tevi! OM”